Наші перемоги міжнародних змаганнях

Поділитися новиною

Наші перемоги міжнародних змаганняхІз 5 по 8 червня Міжнародна федерація гирьового спорту у місті Ліон (Франція) провела змагання з довгого поштовху. У змаганнях брали участь понад 100 спортсменів із 12 країн світу, де, крім збірних команд колишнього Радянського Союзу, брали участь такі збірні, як Швейцарія, Португалія, Італія, Франція, Данія, Норвегія.

Єдиним представником у складі збірної команди України від Полтавської області був наш земляк Микола Брикін.

Як суддя національної категорії він відсудив змагання, а як спортсмен виступав на чемпіонаті світу серед ветеранів. У своїй віковій категорії та віковій групі зайняв 2 місце, завоювавши срібну медаль. До речі, для нашого земляка це 23-й чемпіонат світу.

У командному заліку перше місце зайняла збірна команда України, друге – збірна Італії, третє – збірна Білорусії.

Поїздка відбулась завдяки частковій допомозі ГПУ «Полтавагазвидобування», Гадяцької міської ради та ПП Жуковцю.