м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 728 х 180 шапка шилович
Банер 728 х 180 шапка Люкс Авто
Банер 728 х 180 шапка ПанАвто
Банер 728 х 180 шапка МЕД

І знову перші

інтерн копияСучасний освітній заклад – це місце культурного самовизначення та самореалізації особистості, яка відповідає потребам суспільства, оновлює зміст та організацію освітнього процесу, зазнає постійних перетворень. Творчий, талановитий колектив Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів ім. Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради працює над створенням та впровадженням інноваційних технологій, забезпечує гармонійний розвиток дитини.

Протягом усього існування ліцею-інтернату однією із складових освітнього процесу є спорт – основа здорового способу життя ліцеїстів. У освітньому закладі створено всі умови для зміцнення здоров’я вихованців, які мають змогу тренуватися у спортивних залах із найсучаснішим обладнанням, футбольному полі зі штучним покриттям, оздоровчому комплексі з басейном, тренажерному залі, дитячому ігровому майданчику.

Нині за ініціативи директора ліцею-інтернату Ольги Беседи, яка постійно тримає руку на пульсі позитивних змін, на території ліцею облаштовується тенісний корт, а ще у закладі з’явився абсолютно новий вид спорту – флорбол.

Це універсальний вид спорту, яким займаються у більш ніж 30 країнах світу. Найпопулярніший він у Швеції, рейтинг його популярності наздоганяє футбол і набагато випереджає теніс. Флорбол нагадує хокей на траві. Дві команди по п’ять гравців та воротар грають на рівній поверхні спеціальними пластиковими ключками та м’ячем.

На момент зйомки семикласники перебували в абсолютному захваті від гри у флорбол. Проста, але надзвичайно видовищна гра вже стала фаворитом у багатьох ліцеїстів. Діти зізнаються: «Цікаво бути першими і спробувати займатися тим видом спорту, про який твої друзі навіть не чули. Флорбол – це легко, так захопливо!»

Гадяцький обласний науковий ліцей-інтернат на власному досвіді доводить, що відмова від традиційних методів організації шкільного життя, орієнтація на партнерські взаємини у вирішенні справ дають можливість розглядати освітній заклад як відкриту систему, яка легко сприймає нові ідеї, упроваджує та практикує освітні ініціативи. Усе це разом дає можливість створювати такі умови, в яких комфортно вчителю і учню, які забезпечують високі результати роботи ліцею.

Галина Рудченко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі