м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

На Полтавщині відбулися відкриті змагання з картингу

56751638На базі Полтавського СТК „Лтава” (с. Розсошенці) пройшов І етап відкритого Чемпіонату України (східний регіон) з автомобільного спорту (картинг) та обласні відкриті змагання учнівської молоді з автомобільного спорту (картинг).

Про це повідомили в Полтавському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді.

В них брали участь від Полтавської області делегації Козельщинського спортивно-технічного клубу „Темп”, Гадяцького районного БДЮТ, СК „Лтава” м. Полтави, СК м. Хорол, Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти, Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер”, Станції юних техніків м. Миргород, Зіньківської районної станції юних техніків, Полтавського ОЦНТТУМ ПОР, СК м. Гадяч.

Даний захід проводився з метою подальшого розвитку та вдосконалення науково-технічної творчості, збільшення мережі автомодельних гуртків у школах та позашкільних закладах, популяризації автомодельного спорту, обміну досвідом роботи по організації творчої технічної самодіяльності учнівської молоді, підвищення рівня трудової та професійної підготовки учнів, розвитку творчої діяльності, науково-конструкторської та дослідницької роботи.

Програмою змагань було передбачено:
– проведення технічної оцінки автомобілів,
– особисто-командна першість автомобілів з класів:
„Піонер-Н”,
„Піонер-Н-міні”,
„Піонер-Б”,
„Кадет”,
„Безкоробка-Ю”,
„Безкоробка”
„Коробка 125”,
„Популярний-Ю”,
„Популярний”,
„Мікро”,
„Ротакс-міні”,
„4 Т”.
Особиста першість визначалась за найбільшою кількістю кіл пройдених учасниками на своїх машинах, яка була встановлена в кожному класі перед початком змагань.


На підставі підсумкових документів та рішень суддівської бригади нагороджено переможців та призерів обласних змагань з автомобільного спорту (картинг) грамотами Полтавського ОЦНТТУМ ПОР та медалями:

В класі „Піонер-Н”
І місце – Козюра Кирило, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР;
ІІ місце – Кравченко Марія, Козельщинський спортивно-технічний клуб „Темп”;
ІІІ місце – Лобач Платон, Козельщинський спортивно-технічний клуб „Темп”.

В класі „Піонер-Н-міні”
І місце – Пономарьов Богдан, СК „Лтава” м. Полтава;
ІІ місце – Миргородський Владислав, Козельщинський спортивно-технічний клуб „Темп”.

В класі „Піонер-Б”
І місце – Кологойда Тимофій, Кременчуцький міський ЦПО;
ІІ місце – Каплін Артем, Кременчуцький міський ЦПО „Лідер”;
ІІІ місце – Миколаєнко Володимир, СЮТ м. Миргород.

В класі „Кадет”
І місце – Болгаров Богдан, Кременчуцький міський ЦПО „Лідер”;
ІІ місце – Дрога Іван, Кременчуцький міський ЦПО;
ІІІ місце – Костюк Максим, СК м. Зіньків.

В класі „Безкоробка-Ю”
І місце – Лобач Данило, Козельщинський спортивно-технічний клуб „Темп”.

В класі „Популярний-Ю”
І місце – Кузнецов Артем, Кременчуцький міський ЦПО;
ІІ місце – Демець Микита, Кременчуцький міський ЦПО;
ІІІ місце – Полуношний Юрій, Гадяцький районний БДЮТ.

В класі „Популярний”
І місце – Порчирян Максим, Кременчуцький міський ЦПО „Лідер”;
ІІ місце – Гузь Андрій, СК м. Гадяч;
ІІІ місце – Ілляшенко Іван, СК м. Гадяч.

В класі „Мікро”
І місце – Оніщенко Святослав, СК „Лтава” м. Полтава;
ІІ місце – Жебко Ігор, СК „Лтава” м. Полтава;
ІІІ місце – Тарасевич Тимофій, Козельщинський спортивно-технічний клуб „Темп”.

В класі „4 Т”
І місце – Доба Назар, СЮТ м. Миргород;
ІІ місце – Дрегваль Олександр, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР.

В класі „Безкоробка”
І місце – Хорішко Владислав, Гадяцький районний БДЮТ;
ІІ місце – Гонтовий Денис, СК „Лтава” м. Полтава.

В класі „Коробка 125”
І місце – Мостовий Андрій, СК „Лтава” м. Полтава;
ІІ місце – Демець Максим, Кременчуцький міський ЦПО.

В класі „Ротакс”
І місце – Ранюк Владислав, СК „Лтава” м. Полтава.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі