м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 728 х 180 шапка шилович
Банер 728 х 180 шапка Люкс Авто
Банер 728 х 180 шапка ПанАвто
Банер 728 х 180 шапка МЕД

ТИТУЛОВАНИЙ ЛЕГКОАТЛЕТ ІЗ ГАДЯЧА БЕРЕ УЧАСТЬ У ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИЗА ПІДТРИМКИ ОЛЕКСАНДРА ШЕВЧЕНКА

 
983BB2B1 CFBF 42F4 B633 2759AE4ADA3CУ ці дні в Берліні триває Чемпіонат Європи із легкої атлетики. За підтримки народного депутата України Олександра Шевченка у складі збірної України виступає Євген Гуцол із міста Гадяч, що на Полтавщині.
 
«Так уже склалось, що спортсмени, попри відсутність підтримки з боку держави, роблять для України значно більше, аніж сотні політиків та чиновників.  Допомагав і буду допомагати молодим, талановитим українським спортсменам. Адже вони відкривають світові нашу країну», - сказав народний депутат України Олександр Шевченко.
Євген Гуцол з 2011 року виступає в складі збірної України з легкої атлетики. Призер командного чемпіонату Європи, фіналіст чемпіонату світу, рекордсменом України з естафетного бігу, 4-разовий фіналіст чемпіонатів Європи, 4-разовий чемпіоном України, майстер спорту міжнародного класу. Нещодавно здобув золоту медаль в складі збірної України на міжнародній матчевій зустрічі. А після чемпіонату Європи Євген Гуцол посилено готуватиметься до участі в Олімпійських іграх, що відбудуться у 2020 в Токіо. 
 
«Хочу подякувати Олександрові Шевченку за допомогу, надану мені для підготовки та участі у цьому змаганні. А також у підготовці до головного старту чотириріччя – Олімпійських ігор. Дуже приємно знати, що в Україні є небайдужі до долі українських спортсменів люди», - зазначив Євген Гуцол.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі

Оголошення