м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 728 х 180 шапка шилович
Банер 728 х 180 шапка Люкс Авто
Банер 728 х 180 шапка ПанАвто
Банер 728 х 180 шапка МЕД
Банер 728 х 180 шапка Ведучі

Чистота – «обличчя» міста

брудно 2На написання цієї публікації нас наштовхнула розповідь гадячанина, який повернувся нещодавно з Чехії і розповів про свої враження:

«Перше, що кидається в очі, – це чистота на вулицях. Це не значить, що там не накидають – люди скрізь однакові. Там також викидають недопалки собі під ноги, обгортки від цукерок і морозива з вікна автомобіля… Але за чистотою ретельно слідкують місцеві комунальні служби…»

 На жаль, сказати таке про Гадяч важкувато. Цього року зима поблажлива до комунальників: снігом не присипало, дороги,тротуари і двори розчищати та посипати не потрібно. Ну просто гріх не зробити акцент на прибиранні узбіч! Тим більше, що сміття навіть шукати не потрібно – воно майже скрізь!

Проте начальник міського комунального підприємства і інспектор по благоустрою міста на це не зважають. Тротуари засмічені – не біда! «Загублене» сміття літає вулицями – не страшно! Захаращені ярки та інші закутки на околицях міста – переживемо! Здається, що саме такими лозунгами керуються наші посадовці.

брудно 1

Розуміємо, що засмічують вулиці переважно самі жителі, проте і місцеві комунальники не поспішають його прибирати. Знаємо, що протягом останніх років кількість працівників міської комунальної служби значно зменшилась, тож до генерального прибирання можна залучити тимчасових працівників (громадські роботи, наприклад). Чи будемо чекати весну?

«БМ»

На фото вулиця Замкова: узбіччя встелене сміттям уже не перший день. Тут знаходиться славнозвісний оглядовий майданчик, створений волонтерами, який, до речі, також не завадило б полагодити.

Коментарі   
+1 #1 Петро 13.02.2020, 09:29
Комунальники винні? Можливо, це комунальники насмітили? Звичайно, не скрізь є урни, але це не означає, що потрібно викидати сміття куди попало. Мабуть, в себе на подвір'ї чи в будинку, в квартирі, ніхто ж не смітить, ніхто не викидає недопалки куди попало. А що робиться в лісосмугах, в ярках, на міському пляжі- гори сміття, але ж кожен хоче прийти на пляж де чистенько та охайно, а після себе прибрати не дано. Ми забули що ЗЕМЛЯ наш дім і нам в ньому жити. ЧИСТО НЕ ТАМ ДЕ ПРИБИРАЮТЬ, А ТАМ ДЕ НЕ СМІТЯТЬ.
Цитата
Додати коментар

Вхід через соц.мережі

Оголошення

  •  01.04.2020
  •  01.04.2020
  •  01.04.2020
  •  01.04.2020
  •  01.04.2020