м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 728 х 180 шапка шилович
Банер 728 х 180 шапка Люкс Авто
Банер 728 х 180 шапка Оцінка майна
Банер 728 х 180 шапка ПанАвто
Банер 728 х 180 шапка МЕД

Хотіли як краще, а вийшло, як завжди: у Гадячі під землю пішов асфальтоукладальник

проваливсяДнями у дворі будинку, що знаходиться за адресою по вулиці Лохвицька, 8, під час проведення ремонтних робіт, під землю провалилася техніка. Про цей випадок офіційно не повідомляли ні міськрада, ні комунальна служба міста.

 

Транспортний засіб, а саме асфальтоукладальник «Caterpillar», що належить ТОВ «Гадячшляхбуд», провалився під землю на прибудинковій території двоповерхового будинку. Це сталося під час виконання ремонтних робіт частини дороги, яку підряднику, треба було заасфальтувати. Водій багатотонної техніки виїхав на каналізаційний колектор, плити перекриття не витримали і стався провал.

За словами очевидців події, мешканців будинку, водій не повинен був маневрувати на аварійній ділянці, чому так повівся не зрозуміло, адже його попередили, що там знаходиться старий, аварійний каналізаційний колектор, який роками ремонтується силами самих мешканців будинку. Щоб витягнути асфальтоукладальник із чималої ями довелося викликати автокран.

За словами першого заступника міського голови Геннадія Дроботі, подію замовчували, так як не вважають за потрібне розголошувати подібну інформацію. На разі виконуються ремонтні роботи по відновленню перекриття плитами , потім вже заасфальтують прибудинкову територію.

Любов Шкрьоба.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі

Оголошення