м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

«Книгу відгуків і пропозицій» відмінили

8ab71f241d9f0d505590a0054ff1610a preview w440 h290Уряд за ініціативою Мінекономрозвитку скасував норму обов’язкового ведення книги відгуків і пропозицій.

Таке рішення ухвалили на засідання Кабінету міністрів 6 березня – інформує прес-служба Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

«Книга відгуків і пропозицій на виробництвах, у торгівлі та закладах громадського харчування запроваджена ще за радянських часів з метою захисту прав споживачів через фіксацію у ній фактів їх порушення, рекомендацій та відгуків. Наразі ця форма захисту прав споживачів є неефективною і жодним чином не вирішує їхніх проблем. На практиці існує низка сучасних і більш дієвих інструментів для споживачів захистити свої права: можливість залишати відгуки на сайтах самих закладів або ж на інших спеціалізованих сайтах, прямі звернення до Держпродспоживслужби, Державної фіскальної служби, суду. Скасування книг дозволить зменшити фінансові витрати усіх підприємств на 125 млн гривень на рік», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, інструкції про Книгу відгуків і пропозицій на підприємствах роздрібної торгівлі та у закладах ресторанного господарства була затверджена наказом Мінекономіки 24 червня 1996 року, останні зміни були внесені наказом від 10 травня 2018 року.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі