м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

pogudx619m5ngj8qkПро зникнення 33-річної жительки Л-Долинського району до поліції ще 4 червня повідомив її співмешканець. Чоловік розповів: дружина пішла з дому у свій день народження, й до хати так і не повернулась.

А. СередаПодарунки випускникам

На початку червня святкують випускні вечори не лише школярі, але й маленькі дошкільнята – вчорашні малюки, а в майбутньому першокласники.

Так само красиво і не менш урочисто пройшли вони у дошкільних дитячих закладах. Перший бал у житті…Згодом будуть інші, але цей перший бал «Прощання із дитинством» у маленьких сердечках залишиться назавжди. Цього року дитячий садок «Росинка» Вельбівської сільської ради покидають п’ятеро вихованців.

газовикиДо реакції зателефонував гадячанин і повідомив, що працівники ПрАТ «Гадячгаз» збираються безпричинно відрізати газопостачання від його приватного недобудованого будинку. Ми направились на місце події, біля воріт вказаного будинку зустріли працівників газової служби і правоохоронців.

красна лука1У п’ятницю, 24 травня, до редакції зателефонували жителі Красної Луки:

«Кілька днів тому орендар сіяв кукурудзу і заодно обробляв, вносив хімікати. Звісно, що людей заздалегідь ніхто не попередив. У той день було дуже жарко. Вже наступного дня пасічники помітили масову загибель бджіл. Люди також відчули на собі вплив хімії – у багатьох було запаморочення, нудота, блювота. Знаємо, що один із жителів села навіть потрапив до лікарні.

Сторінка 1 із 179

Вхід через соц.мережі