м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

Ці чотири продукти на роки продовжують життя

yaka riba naykorisnsha dlya lyudini 766Ключовим джерелом довголіття є образ життя людини. Левову частку здоров’я людини складає щоденний раціон харчування. Головним продуктом, який здатен продовжити тривалість життя, вчені називають морську рибу будь-якого виду та авокадо.

Як повідомляє “Народна Правда” із посиланням на “Хроніка.інфо”, морська їжа не тільки запобігає старінню мозку, а й поліпшує роботу серцево-судинної системи. Авокадо призупиняє старіння клітин організму, оскільки має функції антиоксиданту.

Не менш корисними і життєво важливими продуктами є горіхи, які допомагають позбавлятися зайвих жирів та містять омега-3 жирні кислоти, які зберігають організм від онкологічних захворювань. А часник та цибуля у сирому вигляді є кращими засобами під час застуди та грипу.

Як раніше писала “Народна Правда”, міжнародна група генетиків встановила, що тривалість життя людини в більшій мірі залежить від навколишнього середовища, ніж від генів. 

Додамо, що довгожителями виявилися люди із позитивною картиною світу, які не зациклюються на думці оточуючих людей та мають міцні зв’язки із сім’єю, регілією та рідною землею. 

Коментарі   

-2 #1 Lewisrex 06.09.2018, 07:24
проститутки новосибирска: http://xxx.sibirki.com
Проститутки новосибирска: http://get.nsexy.ru
Проститутки новосибирска: http://nsk.siblaguna.org
Здравствуйте! Вас приветствует команда сайта Сибирки, сайта, на котором размещают анкеты 86% всех проституток города Новосибирска. У нас вы найдете услуги лучших девушек от недорогих путан до элитных моделей, готовых к любым вашим желаниям. Смотрите проверенных девочек и вы получите то, что видите на сайте в реальности. Качественные интим услуги в Новосибирске это лучший способ снять сексуальное напряжение – в сауне, у вас, в гостинице или апартаментах – неважно! Мы поможем вам подобрать именно тех девушек, за которыми вы пришли к нам.
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі

Оголошення