м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

protivozachatochnie 0x0Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками заборонила дві серії препарату "Моделль Тренд".

Таке рішення відомство ухвалило 12 березня.

скаржитисьПацієнт, який уклав декларацію з лікарем, безкоштовно має отримати гарантований державою пакет послуг. Але лікарі не завжди грають за правилами.  Наприклад, є випадки, коли вони вимагають гроші за прийом чи аналіз крові, хоча вони мають бути безоплатними. Тому голова Національної служби здоров'я Олег Петренко детально пояснює що робити, коли сімейний лікар, педіатр чи терапевт порушує права пацієнта.

грипСтаном на 15.02.2019 року (аналіз захворюваності за період з 8.02.2019 року по 15.02.2019 року)
За повідомленням Центру громадського здоров’я МОЗ України, в усіх країнах, що межують із Україною, продовжує спостерігатися інтенсивне зростання активності грипу.

 0На Полтавщині ефективно запроваджують реформу екстреної медицини. Завдяки підтримці керівництва області модернізували станцію екстреної медичної допомоги та впроваджують у дію зміни, які прийняв Уряд. Пілотний проект стартував цього року.

2019 рік визначили стартом реформи екстреної медицини. На Полтавщині запроваджують Пілотний проект медичної реформи. Загалом, на реалізацію проекту в країні виділили 922,5 млн гривень з державного бюджету.

Сторінка 1 із 35

Вхід через соц.мережі

Оголошення