м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

школи нассрМінагрополітики запроваджує систему державного контролю на всіх етапах виробництва та обігу харчових продуктів. Посиляться вимоги і до харчування в освітніх закладах. Найважливішим нововведенням для операторів, які надають послуги харчування, в тому числі постачальників та перевізників харчових продуктів, закладів громадського харчування та харчоблоків закладів дошкільної та загальної середньої освіти, стане запровадження міжнародної системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках НАССР (англ. HACCP – Hazard Analysis and Critical Control Points), яка ідентифікує, оцінює і контролює небезпечні фактори, що є визначальними для безпечності харчових продуктів.

1 15Їжте навіть після 10 вечора – все одно схуднете.

Правило про вечерю строго до шести вечора застаріло. Для сучасної людини воно не працює хоч би тому, що вона звикла працювати до півночі, лягати пізно, перекушувати на ходу.

Тому замініть твердження декількома простими правилами: вечеряйте за 3 години до сну, приберіть вуглеводи, не їжте перед телевізором, стежте за порціями і вибирайте легкі салати на вечерю.

kontrats 750x389Сьогодні відзначають Всесвітній день контрацепції. Цей день запропонували відзначати 10 міжнародних організацій, які пов’язані із проблемами планування сім'ї ще у 2007 році, пише 24 канал у Фейсбук.

 

proshhaj osennyaya handra 7 sposobov vernut sebe tonus 920045 7iQIN1Qh 1024x576Вітаміну D стає все менше, пожовклого листя більше, а такі улюблені шорти та футболки прийшов час ховати далеко у шафу, разом із відпустками на березі моря, пікніками та літніми прогулянками. Можливо, ви сприймаєте осінь саме так: із сумом та нелюбов'ю до ранніх, прохолодних тепер підйомів. Але що, коли повернути ставлення до осені на 180°?

Slide 3Рішення про відзначення нового свята у вітчизняній системі охорони здоров’я погоджено з багатьма інституціями, що працюють над покращенням надання медичної допомоги громадянам України та впроваджують низку заходів, спрямованих на безпечне перебування хворого у стаціонарах, запобігання внутрішньолікарняним інфекціям, післяопераційним ускладненням, а також виважене ставлення до призначення лікарських препаратів.

Depositphotos 138447156 m 20158500 грн - за пологи, 19 500 грн - за лікування одного інсульту, 15 800 грн - за лікування інфаркту – саме стільки планує сплачувати Національна служба здоров’я України закладам охорони здоров’я за програмою медичних гарантій у 2020 році. Ці послуги будуть повністю безоплатними для українців, адже вони вже заплатили за медичну допомогу зі своїх податків. Про це під час прес-конференції у Львові 10 вересня повідомив Голова Національної служби здоров’я України Олег Петренко.

Сторінка 1 із 38

Вхід через соц.мережі