м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 728 х 180 шапка шилович
Банер 728 х 180 шапка Люкс Авто
Банер 728 х 180 шапка ПанАвто
Банер 728 х 180 шапка МЕД

Вчені розказали, скільки років потрібно зустрічатися перед тим, як зіграти весілля

5e3bf9055b6b3494317177Статистика говорить, що за останні роки рівень розлучень у світі значно виріс, а все через необдуманість молодих людей, які чим скорше хочуть піти до ДРАЦСу, щоб узаконити свої стосунки. Виявляється, закохані рідко перевіряють свої стосунки на міцність перед весіллям, тому такі шлюби часто розпадаються.

Аби ми не повторювали помилок своїх недосвідчених попередників – вчені провели цікаве дослідження, щоб з’ясувати, через скільки років стосунків парам можна одружуватися.

Аналітики британського сайту Bridebook провели опитування серед 4 тисяч подружніх пар, які мали відповісти – скільки років вони зустрічалися до того, як узаконили свої стосунки.

Як з’ясувалося, в середньому парочки йшли до ДРАЦСу після 4 років і 7 місяців стосунків. Якщо детальніше, то закохані починали жити разом через 17 місяців "зустрічань", а вже через півроку спільного життя оголошують про заручини. І лише через рік після цього святкують весілля.

Під час дослідження більше 80% респондентів відмітило, що не відчули різниці в стосунках до та після шлюбу.

Вчені розказали, скільки років потрібно зустрічатися перед тим, як зіграти весілля - фото 466909

Одружуйтеся після 2-х років стосунків і не прогадаєте / Instagram

Також вченим було цікаво дізнатися – навіщо пари взагалі одружувалися. 90% опитаних відповіло, що їм хотілося заявити в такий спосіб про своє кохання всьому світові, а 2% одружилося заради грошей.

У сучасному світі шлюб стає міцнішим, а стосунки – щасливішими. Адже пари приймають рішення зважено і свідомо, не піддаючись впливу оточення,

– каже засновник сайту Bridebook Хеміш Шепард.

А от науковці з Університету Еморі поспілкувалися з 3-ма тисячами пар і виявили, що закохані, які перебувають в стосунках 2 роки, мають аж на 20% менші шанси на розлучення, ніж ті, хто одружився всього через рік відносин.

Якщо ж роман пари триває більше 3 років, то їхні шанси на щасливе майбутнє збільшуються аж на 50%.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі