м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

Коли чекати снігу

82Синоптики розповіли, коли випаде перший сніг.

Сильне похолодання, сніг і хуртовини саме таку погоду синоптики прогнозують у листопаді.

За прогнозами, перший сніг випаде 27 листопада, - повідомляє "Znaj.ua"


Листопад не готує українцям неприємних сюрпризів, сильних морозів не передбачається, а початок місяця буде сухим і теплим. Так, середня температура становитиме 1-7 градусів тепла. Але все ж у деяких регіонах України варто очікувати на сніг. 

Синоптики відзначили, перший тиждень листопада буде відносно теплим, проте вже з 7 листопада слід чекати значного похолодання і мокрого снігу.

"Місячна кількість опадів очікується 25-50 мм, в горах місцями 60-105 мм, в Карпатах, на Закарпатті, Прикарпатті та Хмельницькій областях - менше (65-79%), на решті території в межах (80-100%) середніх багаторічних значень", - передають українські синоптики.

Також в "Укргідрометцентрі" зазначили, що у другій половині листопада в Україні, крім південної частини країни, здійснюється перехід середньої добової температури повітря через 0 градусів. В цей же час ймовірне утворення снігового покриву.

А ось народний синоптик Леонід Горбань заявив, що населенню варто готуватися до постійних температурних стрибків.

"З 7 по 9 листопада очікується від 1 до 2 градусів морозу і мокрий сніг з дощем. 11 – 14 числа від 0 до 2 градусів морозу, з 14 по 16 буде плюсова температура до 4 градусів", - повідомив синоптик.

Як повідомляє Горбань, потім знову слід очікувати похолодання - до 3 градусів морозу.

"З 20 по 23 листопада очікується плюсова температура, і з 23 по 27 – морози посиляться, температура в Україні знизиться до -5, можливо, -8 градусів. У цей період дощ зі снігом може затриматися", - підкреслив він.

За прогнозами народного синоптика, перший сніг, який трошки пролежить на вулицях випаде 27 листопада. Його змиють дощі вже на наступний день. А от прихід справжньої зими синоптик пообіцяв лише з 16 - 17 січня.
 
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі