м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 728 х 180 шапка шилович
Банер 728 х 180 шапка Люкс Авто
Банер 728 х 180 шапка Оцінка майна
Банер 728 х 180 шапка ПанАвто
Банер 728 х 180 шапка МЕД

життя…Він учив її любити осінь. Тоді вони були підлітками…

…Колись для маленької Дарусі ця пора року була смачною і чарівною. Мама їздила до міста на роботу. А бабуся Клава збирала яблука, городину. Даруся з огірків-насінників робила кумедні свинки: замість ніг – чотири патички. Замість очей – зернята соняха. Цьому «ремеслу» її навчив сусідський хлопчисько, за що бабуся його висварила. За ногами на городі плентався пес на грізне ім’я Грім. У сім’ї жартували: єдиний господар на обійсті. Клава рано овдовіла. А Дарусин тато повіявся світ за очі. Вже й сліди пропали.

Даруся була дуже мала, аби зрозуміти, про що одного вечора тихо й тривожно розмовляли мама з бабусею. Потім обидві плакали. А потім…

життяДо Іванни з Миколою довго не прилітав лелека. Жінка вже й не сподівалася колись пізнати радість материнства. Тому, коли через тринадцять літ з’явився на світ синочок Євгенчик, вона плакала від щастя і вперше побачила сльози свого чоловіка, який був старший від неї на дев’ять років. Лелека розщедрився – і через рік у них народилася донечка Юленька. «Деякі мої ровесники вже дідусями стали, а я, виходить, ще молодий тато», – піджартовував щасливий Микола. Іванна дуже тішилася своїми діточками, огортала їх любов’ю і ласкою. Микола в усьому їй допомагав: вставав уночі, пеленав, навіть власні колискові складав.

життяОлексій давно був закоханий у Василину, але вирішив зізнатися їй у цьому на випускному балу. Коли на світанку всі йшли зустрічати сонце, Олексій легенько взяв дівчину за руку і шепнув: «Давай відстанемо, а потім підемо на став іншим шляхом. Там приєднаємося до своїх». Хлопець хотів побути наодинці з коханою, сказати красиві слова, які давно приготував для неї, пригорнути, поцілувати. Ранок сипав росами, дихав свіжістю, п’янив ароматом матіоли і неймовірно ніжним запахом тіла Василинки. Вони присіли на дерево, що лежало посеред лісочка, зламане недавнім ураганом. «У житті, як у природі, то затишно, сонячно, то ураган вмить може знищити те, що тобі дороге», – мовила Василина.

1218708Графік шкільних канікул кожен навчальний заклад може формувати самостійно, відповідно до Закону України про освіту. Головне – загальна тривалість канікул впродовж року не повинна перевищувати 30 днів.

Школи України зазвичай призначають канікули з понеділка, перед тим учні мають ще два додаткових дні для відпочинку – суботу і неділю.

istockphoto 501251438 1024x1024Майже кожного дня патрульні ловлять водіїв за п’яне водіння. За таке правопорушення законодавство передбачає штраф, а також позбавлення прав керування автомобілем або його конфіскація. Розмір штрафу за різними частинами статті коливається від 10 200 до 40 800 гривень. Однак Кодекс України про адміністративні правопорушення передбачає й менш жорсткі штрафи для порушників законодавства, пише vsim.ua

Суми штрафів у КУпАП прив’язані до рівня неоподатковуваного мінімуму доходів громадян. Його встановили ще у вересні 1994 року. В указі Президента України вказана сума у 1,7 мільйона карбованців. Документ набув чинності у жовтні 1995 року. Після запровадження національної валюти мінімум становить 17 гривень. За 24 роки його не змінювали.

28 1Найближча подруга постійно критикувала мого чоловіка. А потім з"ясувалося, що...

"I за кого ти замiж зiбралася? Та в нього порожньо як у
головi, так i в кишенях", -- так самотня 35-рiчна подруга
говорила про мого майбутнього чоловiка.

повіїУ середині березня 2019 року генпрокурор заявив про можливість легалізації проституції в Україні. На його думку, це зменшить корупцію у правоохоронній системі. Дискусія про легалізацію та заборону надання секс-послуг за гроші поновлюється регулярно. Приводів - безліч. Наприклад, вбивства секс-працівниць або правозахисні акції.

Сторінка 1 із 30

Вхід через соц.мережі