м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 728 х 180 шапка шилович
Банер 728 х 180 шапка Люкс Авто
Банер 728 х 180 шапка ПанАвто
Банер 728 х 180 шапка МЕД

життяНові сусіди заселилися в квартиру після смерті баби Нусі. Так називали Наталю Трохимівну, яка давно овдовіла і своїх дітей не мала. Баба Нуся заповіла двокімнатне помешкання далеким родичам, яких раніше ніхто в будинку не бачив.

2444913У 2020 році розпочинається новий астрологічний цикл, який складається з 12 знаків Зодіаку. За словами астрологів, рік білого металевого Щура обіцяє хороший початок у багатьох починаннях. Утім, варто звертати увагу на свій характер і усіляко його приборкувати, адже щур – тварина непроста, тож прийдеться йти на компроміси. У рік білого металевого Щура очікуйте на нове кохання та новий етап у житті.

Астрологи розповідають, що Щур принесе великий прибуток та багатство майже усім знакам Зодіаку. Попри те, що 2020 рік є високосним, багатьом буде щастити у всіх сферах життєдіяльності. Найбільше пощастить у новому році трьом знакам зодіаку: Овнам, Водоліям та Рибам. Для інших знаків Зодіаку рік білого металевого Щура буде не менш доленосним. Сюрпризи чатуватимуть на вас на кожному кроці. 

Щур – цілеспрямована, впевнена в собі натура. Тим людям, які народилися в рік Щура, поталанить найбільше. Важливо не залишати на половині шляху те, чого ви не доробили.

Iy1dWRr4hxjzHv3cnwEd.w575Щур – всеїдний та невибагливий гризун, який любить просту їжу. Тому в меню може бути все, що душа забажає: овочі (крім капусти), м’ясо, риба, фрукти, солодощі та сири, звичайно. Головне правило – їжа має бути смачною, різноманітною та її має бути багато.

про любоф2Кажуть, що для закоханих немає перешкод, адже вони говорять однією мовою. Дехто знаходить спільну мову швидко, іншим над стосунками доводиться довго працювати. Інколи кохання ходить поряд і тихо зітхає та чекає свого часу. Та інколи його можна сплутати із мимо льотним любовним фліртом.

Так сталося і з нашим героєм, який подався за нібито коханням майже за сотню кілометрів. Про цю дивну, але невигадану історію кохання ми хочемо розповісти і вам, шановні читачі.

a06dc0e arturverkhovetskiy depositphotosНоворічний корпоратив дивна подія. Люди, з якими ви працюєте, бачать вас частіше за рідних, але на таку зустріч прийнято вдягатися урочисто. Перш за все тому, що будні, хоч на один день, варто перетворити на свято.Напередодні ви певно пройдетеся про магазинах. Перед тим як щось купувати – ознайомтеся з порадами, які дає дизайнер Віра Вонг (Vera Wang). Можливо, вам і не доведеться витрачатися на щось зовсім нове, пише life.pravda

5dcd4be2b86f3До року Щура залишилося 20 днів

До Нового 2020 року залишилось лічені дні, а це означає, що зовсім скоро підготовка до свят почне набирати обертів.

До вашої уваги – 10 важливих справ, які потрібно встигнути зробити до Нового року.

Сторінка 1 із 31

Вхід через соц.мережі