м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

Це дуже простий рецепт ситного сніданку з яким впорається кожен.

 Сирники мені давалися не завжди. Інколи це виходили пласкі оладки, інколи — розтікалися на пательні суцільним сирним шаром і виходив один корж. Це нікуди не годилося. Доки я не випробувала цей рецепт і не спробувала формувати їх вологими руками і гарненько присипати борошном.

1ae99968829c716c3753d6c3e68b5893 Ви можете приготувати тісто і сформувати сирники звечора, а на ранок лише посмажити цю легку та ситну смакоту. Дістати баночку джему, або приготувати його одразу перед подаванням, він не потребує довгої мороки. Тим більше, надворі панує літо і під рукою у вас точно знайдуться якісь ягоди.

Вам знадобиться:

chocolate avaЗ найдавніших часів, шоколад використовувався, як напій. Перші сліди його активного вживання, за свідченням археологів, належать ще до 19-го століття до нашої ери. Вони були виявлені на тихоокеанському узбережжі штату Чьяпас, Мексика. В Європу він потрапив після 16-го століття нашої ери. Є думка, що 7 липня 2015 року минуло рівно 465 років з тих пір, як шоколад з’явився в Європі. Однак альтернативний погляд на цю тему не упускає і безпосереднього відношення Христофора Колумба та його сина Фердинанда, які зіткнулися з какао-бобами в четвертій місії Колумба до Америки 15 серпня 1502. Тоді йому і його екіпажу вдалося захопити якесь торгове судно, в котрому серед інших товарів для торгівлі виявилися і какао-боби.

життяІрина навчалася у тернопільському виші. Їй, простій сільській дівчині, дуже подобалося це місто. Якось пішла на залізничний вокзал дізнатися, чи не змінився розклад поїздів. Здебільшого завжди так було у зимовий і літній час. Зупинилася на тротуарі на червоний сигнал світлофора, як біля неї, мов з-під землі, виріс стрункий високий хлопець. Кинувши на неї погляд великих синіх очей, несподівано вихопив у неї з рук мобільник.

«Вибачте, мені терміново потрібен телефон. Мій щойно впав і побився. Зачекайте мене тут», – мовив на ходу і побіг, оминаючи тролейбус.

0073595519 фотографій, просочених запахами дитинства

Запахи завжди викликають у нас величезна кількість асоціацій і спогадів. Будь-який запах, який ми відчували під час якоїсь важливої події, здатний знову викликати яскраві візуальні і навіть слухові спогади про нього. Фото з нашої підбірки на хвилинку повернуть в ті часи, коли дерева були великими.

1Якось, відпочиваючи на дачі, побачила, що сусідка закриває варення. Начебто нічого дивного, ось тільки колір у нього був зелений. Я довго думала, з чого ж можна зварити варення, щоб воно вийшло такого насиченого кольору. Думала-думала, а потім вирішила піти і запитати. Так я дізналася рецепт джему з м'яти і лимона. Спочатку думала приготувати одну баночку на пробу, а тепер вже третій рік його варю. І сьогодні «Так Просто!»

00 82 1Запах шаурми вже став традиційним ароматом у кожному місті. 

Така вулична страва дуже затребувана не тільки в Україні, а й увсій Європі. ЇЇ люблять за великі порції та прийнятну ціну.

Шаурма є улюбленим перекусом багатьох. Щоб бути спокійним у її якості, краще приготувати її самому. Пропонуємо 6 рецептів цієї страви.

thumb 840x440Кабачок, також званий літній гарбузом - овоч універсальний. З нього можна приготувати смачну закуску, суп, ситне гаряча страва, навіть десерт. Ділимося цікавими рецептами закусок і других страв з кабачка. У меню: малосольні кабачки, човники з кабачків, яєчня, пельмені, закусочний торт, оладки, запіканка, чіпси, піца і мафіни.

Сторінка 1 із 29

Вхід через соц.мережі