м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 728 х 180 шапка шилович
Банер 728 х 180 шапка Люкс Авто
Банер 728 х 180 шапка ПанАвто
Банер 728 х 180 шапка МЕД

їжаВи, напевно, чули про бенкети, які влаштовував давньоримський консул Луцій Ліциній Лукулл (117-56 рр. до н.е.) для місцевої знаті. Нібито на них подавали паштети із солов'їних язиків і смажених павичів. Усе так, але насправді давньоримська кухня в І столітті до нашої ери мало відрізнялася від того, чим заставлений Великодній або новорічний стіл деяких українців у ХХІ столітті.

5e4535921324aМіжнародний день презерватива щороку відзначають 13 лютого, напередодні Дня святого Валентина. Свято було засновано у 2009 році організацією AIDS Healthcare Foundation. Його мета – популяризувати використання презервативів, як засобу для запобігання небажаної вагітності та інфекцій, що передаються статевим шляхом. У Міжнародний день презерватива ми поділимося цікавими фактами про кондоми.

5e3bf9055b6b3494317177Статистика говорить, що за останні роки рівень розлучень у світі значно виріс, а все через необдуманість молодих людей, які чим скорше хочуть піти до ДРАЦСу, щоб узаконити свої стосунки. Виявляється, закохані рідко перевіряють свої стосунки на міцність перед весіллям, тому такі шлюби часто розпадаються.

a 181 126Пухнасті улюбленці – це завжди позитив та гарний настрій. Вони займають важливу частину нашого серця та роблять життя яскравішим. А ще – це велика відповідальність. Саме від господаря залежить життя домашнього улюбленця та безпека інших, особливо – коли потрібно виходити на прогулянку за межі безпечної оселі. Як вберегти домашніх улюлюбленців від неприємностей? Яким правилам для цього має слідувати господар під час вигулу чотирилапого друга? Де можна вигулювати чотирилапого друга?

життяНові сусіди заселилися в квартиру після смерті баби Нусі. Так називали Наталю Трохимівну, яка давно овдовіла і своїх дітей не мала. Баба Нуся заповіла двокімнатне помешкання далеким родичам, яких раніше ніхто в будинку не бачив.

Сторінка 1 із 32

Вхід через соц.мережі

Оголошення