м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 728 х 180 шапка шилович
Банер 728 х 180 шапка Люкс Авто
Банер 728 х 180 шапка ПанАвто
Банер 728 х 180 шапка МЕД

Гадячани більше не отримуватимуть дві платіжки за газ

76Тепер обидві платіжки будуть в одній квитанції.

Споживачі будуть отримувати дві платіжки за газ – але тепер вони будуть на одному аркуші паперу: ціни за споживання і транспортування газу будуть вказані окремо. Про це повідомив глава НКРЕКУ Валерій Тарасюк.

Після того, як глава уряду Олексій Гончарук заявив, що дві платіжки за газ можуть скасувати, профільна Нацкомісія прийняла рішення, що українці будуть отримувати одну платіжку за газ, але з двома рахунками.

У НКРЕКУ зазначили, що це зроблено для зручності громадян. Але повідомили, що повернутися до старої форми квитанції за газ (без окремої плати за розподіл) українці все одно не зможуть, оскільки тепер постачальник і транспортер газу – це різні компанії, які надають окремі послуги.

«Платіжка не може бути одна. Це дві різні компанії. У нас вже зараз працює газовий ринок, так, він не досконалий, але він буде покращуватися з кожним місяцем. Ми повинні зрозуміти, що транспортування здійснює монополія. Ми ж не можемо прокладати кілька мереж, але їх потрібно обслуговувати. А постачальників вже зараз багато і з'являється багато нових», – пояснили в регуляторі.

"БМ"

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі