м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 728 х 180 шапка шилович
Банер 728 х 180 шапка Люкс Авто
Банер 728 х 180 шапка ПанАвто
Банер 728 х 180 шапка МЕД

У Гадяцькому районі буде новий автомобіль "швидкої"

82113036 129377275206302 7620657741417152512 oСьогодні, 10 січня, у Полтаві на стадіоні “Ворскла” показали сучасні автомобілі екстреної медичної допомоги, що надійшли в рамках постанови Кабінету міністрів України та відповідно до програми Президента України. Полтавська область стала першою в Україні, яка в рамках Програми отримала 103 нових сучасних автомобілі Peugeot, оснащених всім необхідним сучасним обладнанням.  25 із куплених автівок – повнопривідні. По одній такі планують відправити в кожний район області. Вони відрізняються підвищеною прохідністю, а, отже, можуть доїхати до пацієнта по бездоріжжю або в негоду. Інші автомобілі розподілять між районами за потребою.

Нові авто оглянули голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак та працівники екстреної медичної допомоги області.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА написав у Фейсбук: 

"Лікарні Полтавської області отримають понад 100 нових авто невідкладної швидкої допомоги. Ці автівки нам поставлені на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 року та відповідної Програми Президента України Володимира Зеленського.
Навесні минулого року Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф став учасником пілотного проекту. Він передбачає новий механізм організації та надання екстреної медичної допомоги.
На закупівлю санітарного автотранспорту державою було передбачено майже 160 мільйонів. Всього у межах пілотного проєкту область отримала 69 автомобілів класу В і 23 автомобілів класу С. Коштують такі спецавтомобілі від 1 мільйона 900 тисяч до майже 3 мільйонів гривень. Нині використано на закупівлю автомобілів 150,6 мільйона гривень із Держбюджету та 50,2 мільйона гривень з обласного бюджету.
До березня 2020 року склад автопарку невідкладної швидкої допомоги Полтавщини буде оновлено на 100%."

“Автомобілі, які отримала область, є найсучаснішими. Частина з них повноприводні, щоб виконувати завдання враховуючи особливості області. Ми ставимо за мету у першому півріччі 2020-го року повністю оновити автопарк екстреної служби медичної допомоги. Полтавська область перша в Україні, де буде повністю оновлений автопарк. І ми надаватимемо екстрену швидку медичну допомогу на найвищому рівні”, – зазначив Олег Синєгубов.

Крім Полтавщини учасниками пілотного проєкту стали Вінницька, Донецька, Одеська, Тернопільська області та Київ.

Віктор Лисак у свою чергу наголосив, що ці авто оснащені сучасним медичним обладнанням та є комфортними, як для медперсоналу, так і для пацієнтів.

“Автомобілі всі оснащенні обладнанням для спостереження, киснем, що є надзвичайно важливим. Всі авто мають апарати штучної вентиляції легень. Тут наявні необхідні ліки. Це не УАЗ чи “Газель”, вони значно кращі. Вартість одного автомобіля – 1 мільйон 900 тисяч гривень. Частину коштів, 150 мільйони гривень, на придбання “швидких” надано в рамках пілотного проєкту, понад 50 мільйонів гривень виділили з обласного бюджету. Тобто, в рамках Постанови Кабміну 75% надала держава, а 25% – область”, – розповів Віктор Лисак.

На основі інформації  Фейсбук та сайту np.pl.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі

Оголошення