м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

Благородна справа - рятувати та оберігати

69683671 699499193855512 1967887589063000064 o17 вересня – день рятівника

Саме в цей день Православна Церква вшановує Пресвяту Богородицю Неопалима Купина. Цей чудотворний образ, як і рятувальники, захищає людей від пожеж та іншого лиха й допомагає їм у тяжку хвилину. Оберігати державу та її громадян від пожеж і надзвичайних ситуацій завжди було благородною справою.

Тож беручи до уваги значний внесок працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян у справі ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, захисту життя і здоров'я людей, Указом Президента України від 12.09.2008 встановлено свято – День рятівника. Державна служба з надзвичайних ситуацій України недаремно має гасло "Запобігти. Врятувати. Допомогти". Воно відображає нелегкі будні рятувальників. Попередження та ліквідація пожеж, різного роду аварій і катастроф, стихійного лиха, знешкодження боєприпасів, рятування людей на воді, під час дорожньо-транспортних пригод – ось далеко не повний перелік завдань оперативно-рятувальної служби цивільного захисту – служби 101.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! 

Ви обрали одну з найблагородніших, найгуманніших професій – відвойовувати у вогняної стихії людські життя, рятувати природні та матеріальні багатства.

Безліч зразків мужності й самовідданості під час ліквідації пожеж краще будь-яких слів свідчать, що рятувальна служба Полтавщини об’єднує людей незламного духу, загартованих нелегкими випробуваннями.

Щиро дякуємо за вірність службовому обов’язку, за мужність та героїзм у боротьбі з незваним лихом.

Бажаємо вам, шановні рятівники, міцного здоров'я, родинного затишку, злагоди та добробуту! Нехай ваші серця завжди зігріває тепло людської шани!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі