м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 728 х 180 шапка шилович
Банер 728 х 180 шапка Люкс Авто
Банер 728 х 180 шапка ПанАвто
Банер 728 х 180 шапка МЕД

Укравтодор почав розробку онлайн-карти ремонту доріг Полтавщини

картаДержпідприємство розробляє для Служби автодоріг Полтавської області онлайн мапу ремонтів, попередня версія якої вже доступна усім, повідомляє poltava.to

10 вересня Служба автодоріг у Полтавській області уклала договір на поліпшення інтерактивної мапи ремонту доріг регіону. Роботи обійдуться у 50 тис. грн. За ці кошти має бути створений комплекс із максимально повною інформацією про ремонт кожної ділянки та стан проведення робіт. Про це «Полтавщині» стало відомо з порталу ProZorro.

Загалом Служба автодоріг планує заплатити за створення та актуалізацію апаратно-програмного комплексу системи відображення інформації з банком даних ремонтів автодоріг та їх розміщення на інтерактивній онлайн-мапі ремонту доріг Полтавської області.Так, відповідно до техзавдання, база даних повинна містити інформацію про:

область, індекс та назву дороги,

вид та виконавця робіт, дати початку та закінчення;

координати відрізку дороги;

вартість робіт та суму витрачених на ремонт коштів;

% виконання робіт;

розробника проекту ремонту;

посилання на ProZorro та CoST;

фото до та після ремонту;

відеотрансляцію ремонту;

відео після ремонту;

гарантійний термін.

Розробкою займається відокремлений підрозділ держпідприємства «Укрдорзв’язок». Компанія розробляє також подібні системи для хмельницького, краматорського та запорізького автодорів.

Також подібні сайти з мапами вже запустили у Херсонській та Житомирській областях. Втім, на Херсонщині пішли трохи далі й відкрили для перегляду онлайн таблицю зі звітами про поточний середній ремонт доріг, а також їхнє експлуатаційне утримання. Вона містить інформацію про різні етапи проведення ремонту й утримання, вартість робіт тощо.

Наразі попередня версія мапи ремонту полтавських доріг вже доступна для перегляду — remonty.ukravtodor.gov.ua/poltava. Вона містить часткову інформацію про відремонтовані з 2016 року дороги, а також про ті, де роботи тривають. Щоправда, у більшості, ці дані неповні. Наприклад, не кожна з позначених ділянок містить інформацію про проектувальника, вартість ремонту й актуальні виплати. Ділянки, де роботи вже закінчені, не мають світлин «до» та «після», а також гарантійний термін тощо.

Припускаємо, що остаточне наповнення сайт матиме вже після виконання замовлення. За умовами договору, «Укрдорзв’язок» має виконати розробку до кінця 2019 року і забезпечити гарантійне обслуговування упродовж ще 1 року.

Наразі невідомо, чи буде доступна відеотрансляція ремонту широкому загалу і чи вказуватиме служба автодоріг інформацію про будівництво нових доріг та розв’язок. Окрім того, немає даних про те, чи позначатиме служба усі дороги області з маркуванням балансоутримувача — САД, ДП «Агентство місцевих доріг» чи Укравтодору. Це могло би поліпшити розуміння користувачів у тому, хто дійсно опікується тієї чи іншою дорогою. Тим паче, подібна інформація була б зібрана одразу в одній базі, що, звісно, зручніше.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі

Оголошення

  •  19.02.2020
  •  19.02.2020
  •  19.02.2020
  •  19.02.2020
  •  19.02.2020