м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

Коли запрацює світлофор?

кругІз таким запитанням до редакції звернувся гадячанин Влад Бабінець.

Нагадаємо, ще 26 серпня на Великому Кругу в Гадячі сталась ДТП. Водій автомобіля в’їхав у електроопору, внаслідок чого, вона впала на проїжджу частину і обірвала лінії електропередач.

 

Відтоді світлофор на «кругу» не працює. Деякі водії зітхнули із полегшенням, мовляв, їздити стало набагато легше і швидше. Частині ж автомобілістів відключені світлофори створили певні незручності – вони не зважають на встановлені знаки і досі не второпають як правильно їхати. До того ж, як виявилось, страждають і пішоходи – якщо раніше вони могли безперешкодно перейти дорогу «зеброю» на зелений колір світлофора, то тепер доводиться чекати доки хтось із водіїв таки побачить пішохода і зупиниться, щоб пропустити.

 Щоб дізнатися чому світлофор досі не відремонтували ми зателефонували до заступника міського голови Геннадія Дроботі:

«Вирішуємо технічні питання. Потрібно встановлювати нову електроопору, відновлювати лінію електропередач. Плануємо до кінця вересня зробити. Скоріш за все ці роботи виконуватиме Віктор Власенко (НВО «Промприлад»)».

Поки роботи тривають нагадуємо, що при неробочому світлофорі перехрестя вважається нерегульованим. У такому випадку водії зобов’язані дотримуватися вимог встановлених знаків, а пішоходам, переходячи проїжджу частину, радимо бути уважними та обережними. І додаємо, що швидкість виконання ремонтних робіт у Гадячі просто вражає. Потрібен МІСЯЦЬ, щоб замінити ОДНУ опору.

«БМ»

Коментарі   

+5 #1 Валерій Степанович 14.09.2019, 09:36
А опору знесла п'яна молодь машиною посеред ночі. Безліч свідків, через 10 хвилин приїхала поліція. Було кумедно спостерігати як вони щоб втекти, висипавши з машини і розгойдуючи її в безсилій злості матюгалися - машина залетіла за бордюр і сіла всім днищем далеко на газоні. Та то таке. Питання - хто це були - чергові тупі синки небідних чи "привладнених" батьків - чому мовчить поліція і заступник міського голови туманно так " була пошкоджена єлектроопора". Знесена вона була, знесена. І винуватці скоріше за все намагаються "зам'яти" справу як у поліції так і у власників майна. А мали б вже бути озвученими і готуватися до суду, та в Гадячі скоріше за все не оформлені навіть за алкогольний стан за кермом. Бабло вирішує....
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі