м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 728 х 180 шапка шилович
Банер 728 х 180 шапка Люкс Авто
Банер 728 х 180 шапка ПанАвто
Банер 728 х 180 шапка МЕД

Чого очікувати від Пимена — осінніх дощів чи сніжної зими та шукаємо правильне русло

630 360 1567766058 187Нині Пимена Великого – дивовижного святого, який жив у ІV – V століттях в єгипетській пустелі. Він не ходив по воді, не проходив крізь стіни і не воскрешав мертвих, тобто, ніяких вражаючих див не творив. Але його життя і думки з приводу конкретних речей – вражають простотою і мудрістю. Приміром святий казав, що Бог не відповідає злобою на нашу людську злобу, Йому не треба виписувати нам «штрафи». Йому передусім потрібне наше довірливе і люб’яче серце.

На Пимена рвали горобину. Декілька пучків стромляли під стріху, частину сушили, частину залишали на дереві, аби було що пташкам у зимові морози поклювати. Ця рослина в Україні була досить поширеною, хоча конкуренції калині та вербі вона й не складала. Горобина має північне походження, вона більш зимостійка. Натомість надзвичайно популярною є горобина у Північній Європі, особливо в Ірландії та Англії. А в нас примічали: «Щедрий урожай горобини – до мокрої осені і суворої та сніжної зими», «В лісі багато горобини – осінь дощова».

Іменинники сьогодні Михайло, Анфіса, Стефан, Іван, Дмитро.

10-11 місячні дні. Місяць у Козерогу. Зростають життєва енергія, сила, снага, але треба залишатися зібраним і уважним, спрямовуючи енергетичні потоки в правильне русло. Непоганий день для бізнесу, торгівлі та вирішення фінансових питань, початку будь-якої важливої справи. А ще цього дня добре здавати екзамени і спілкуватися з вищими інстанціями. Існує висока вірогідність того, що вас не тільки вислухають, але й почують. Втім, є й декілька застережень: день не надто сприятливий для подорожей і переїздів. Уникайте гострих предметів і гострих розмов.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1900 – +2,4, а найтеплішим у 1944 –  +33,5.

Народний календарАстровісник

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі