м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

Дивне пограбування банку на Полтавщині: у поліції є питання до директора фінустанови

пограбуванняДивне пограбування філії одного з банків відбулося в райцентрі Кобеляки Полтавської області 13 травня під вечір. Як повідомила прес-служба ГУНП в Полтавській області, зловмисник, який напав ззаду на директора відділення в момент, коли той відкривав двері фінансової установи, виніс близько 1,5 млн гривень, пише видання fakty.ua

Момент скоєння злочину зафіксувала камера відеоспостереження, тому поліція звертається до жителів Полтавщини, особливо Кобеляк, уважно придивитися до грабіжника. Можливо, хтось його впізнає ...

Про розбійний напад, замах на вбивство і пограбування в правоохоронні органи повідомив сам потерпілий. Але практично у всіх, хто ознайомився з відео, складається враження, що злочин, як то кажуть, розіграно по нотах. Здається, що директор банківської установи чекав грабіжника. Повільно повертаючи ключ у замку, він дивиться у вікно, в якому відображається силует чоловіка, який підходить до нього в білій (схожа на медичну) масці. Але не лякається цього, веде себе спокійно. Або не пручається, отримавши легкий удар по голові. Зловмисник заштовхує його всередину приміщення і дуже швидко виходить вже в чорній балаклаві на голові з повною сумкою грошей ...

- У слідчих теж багато питань щодо цього злочину, - каже начальник відділу комунікацій ГУНП в Полтавській області Юрій Сулаєв. - Зокрема, де була в момент нападу охорона? Чому директор відчиняв двері вже після закінчення робочого дня? Де зберігалися гроші? Розглядається кілька версій того, що сталося, в тому числі і версія про змову директора фінустанови з грабіжником.

Але зараз нам важливо встановити особу людини, яка зникла з великою сумою грошей. Поліція продовжує оперативно-розшукові заходи і просить громадян, яким щось відомо про обставини злочину, повідомляти про це за номером 102.

Потерпілий директор відділення банку звернувся за допомогою в районну лікарню. Характер тілесних ушкоджень встановлюється.

Поки що під повідомленням Юрія Сулаєва в Facebook з'являються коментарі тих, хто сумнівається в скоєнні розбійного нападу.

«Я можу помилятися, але дуже схоже на підставу. Думаю, звичайно, що опрацьовують і цю версію. Бентежить дуже удар по голові », - пише один з користувачів соцмережі.

«Слабенький удар, та й видно, що директор на своїх ногах зайшов в приміщення, а не затягли його» - підтримує його другий.

А третій дивується: «1,4 мільйона за 20 секунд. Герой. Як? »

Втім, спікер полтавської поліції уточнив, що на пограбування пішло трохи більше часу, просто на відео фрагмент, що не несе важливої інформації, був знищений.

"Факти"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі