м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 728 х 180 шапка шилович
Банер 728 х 180 шапка Люкс Авто
Банер 728 х 180 шапка ПанАвто
Банер 728 х 180 шапка МЕД

Кому на Марка буде парко, навіщо мати ключі від неба

ptah10Сьогдні Марка - де шерсть стрижуть, там і шкуру деруть 

“Травень, а так, понімаєте, холодно, травень, а так, понімаєте, все навпаки...” Що ж, класик, дай Боже йому всіляких гараздів, мав рацію. Як завжди. А в нас сьогодні апостола й євангеліста Марка. І в цей день мало б бути дуже тепло, тому казали: «На Марка небо ярке – на вулиці парко, а бабі в хаті жарко». Марка називали ще «Ключником», вважаючи, що в нього зберігаються ключі від неба.

Мовляв, тими ключами він відмикає небо й пускає дощі. Тому цього дня молилися, щоб не було посухи. Примічали: якщо до Марка не зацвіли яблуні, то це віщувало неврожай. Яблуні зацвіли вже всюди, подекуди навіть і відцвіли. До речі, торік Україна суттєво збільшила об’єми експорту яблук. Прикметно, що зростають не тільки поставки на ринок ЄС, але й Близького Сходу та Південно-Східної Азії. А ще Україні вдалося нарешті увійти в десятку експортерів соків до ЄС — і лідером серед соків є той-таки яблучний сік! На другому місці томатний, а на третьому — вишневий. Найбільше соків серед європейців п’ють нідерландці та бельгійці; найбільший постачальник соків — Бразилія. Найпопулярніші соки в світі — апельсиновий і яблучний!

Іменинники сьогодні Марк, Василь, Сергій.

Сьогодні 4-5-ий місячні дні. Місяць о 12:08 переходить у сектор Рака. До обіду соціальне спілкування поза домівкою, з діловими чи інформаційними цілями може виявитись вельми продуктивним. Але стережіться, щоби вас не поглинула надмірна суєта. А ще уникайте холодної лицемірної ввічливості. Додайте жару, фарб, емоцій, зробіть власні стосунки насиченими і повнокровними. Не голодуйте, обмінні процеси в організмі відбуваються досить добре, але уникайте вживати м’ясо вбитих тварин. Корисними будуть молоко, різноманітні сири, мед. Ну й нарешті можете спокійно піти в перукарню — скільки чуба зістрижеться, стільки грошей і прибуде.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1953 році: +0,5; а найтеплішим у 1907 -  +28,2.

Астровісник

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі