м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

Водопостачання у Гадячі до вечора обіцяють відновити

E4rkbog9qLqa8sWOnxr2Відучора у Гадячі за невідомих причин відсутнє водопостачання.

Сьогодні вранці, 14 березня, ми звернулися до начальника Гадяцького ВУЖКГ Віктора Приходька і він повідомив, що на міському водогоні  сталась аварійна ситуація. 

Над ліквідацією аварії працюють цілодобово. Сподіваються віновити водопостачання до вечора.

Начальник  Гадяцького ВУЖКГ просить гадячан увійти в положення і трохи потерпіти.

"БМ"    

Коментарі   

+7 #6 Аланія 14.03.2019, 11:31
Хм, до речі, а Віктор Приходько не хоче увійти у положення гадячан, та потерпіти трохи без зарплати, і закупити за свої гроші води тим, хто другий день "терпить"?
Цитата
+7 #5 м 14.03.2019, 11:12
це мер орден обмивав
Цитата
+3 #4 читач 14.03.2019, 09:41
Цитую Редакція:

Про підвезення води на випадок аварійної ситуації ми писали у минулому році:
https://bazarmedia.info/podjii/5974-yakshcho-v-krani-nema-vodyяк бачите, шановна редакція, Стаття 24. ЗУ «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» нашим можновладцям не відома. І в минулому році була жахлива ситуація, а тепер зараз. То де ж вирішення питання щодо постачання води? немає, є тільки заклики потерпіти від того, хто мав би також опікуватись питанням - як же вирішити ситуацію з "обезводненням" людей. Зате по магазинах ажіотаж - розмітають і мінералку, бо другу добу без води це ідіотизм якийсь. От цікаво, у начальника ЖКГ теж всі домашні терплять? А у міського голови?
Цитата
+8 #3 А 14.03.2019, 09:30
Всі нинішні українські чиновники всіх рівнів вміють добре робити лише 2 речі - красти й брехати. Ось і цей бреше, як дихає. "...сталась аварійна ситуація..." Чого ж конкретно не сказав? Бо яке там до вечора. Проблеми з водогінною помпою, запчастин і грошей нема. Буде як з тим коллектором - тиждень без води.
Цитата
+7 #2 Редакція 14.03.2019, 09:16
Цитую читач:
цікаво, як він пропонує "терпіти" тим хто живе у багатоповерхівках, де ні резервних туалетів у дворі немає ні колодязів. чи потерпіти це в прямому сенсі: не відвідуйте санвузол ще пару діб - терпіть! чому не організовано підвезення води , чому немає резервної лінії водопостачання? і це у місті обласного значення, де мер - орденоносець. гидко спостерігати за таким безладом і безвідповідальністю.


Про підвезення води на випадок аварійної ситуації ми писали у минулому році:
https://bazarmedia.info/podjii/5974-yakshcho-v-krani-nema-vody
Цитата
+16 #1 читач 14.03.2019, 08:51
цікаво, як він пропонує "терпіти" тим хто живе у багатоповерхівк ах, де ні резервних туалетів у дворі немає ні колодязів. чи потерпіти це в прямому сенсі: не відвідуйте санвузол ще пару діб - терпіть! чому не організовано підвезення води , чому немає резервної лінії водопостачання? і це у місті обласного значення, де мер - орденоносець. гидко спостерігати за таким безладом і безвідповідальн істю.
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі