м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

На Гадяччині розпочався виборчий процес

dMQjD4hlZTzD8P0PСтартував виборчий процес перших виборів в Чорнухинській, Краснолуцькій та Опішнянській об’єднаних територіальних громадах Полтавщини, повідомляє zmist.pl.ua

 Згідно з інформацією на порталі «Децентралізація», до 10 листопада включно районні виборчі комісії повинні утворити сільські, селищні, міські виборчі комісії та сформувати їх склад. 19 листопада розпочнеться процес висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови на перших місцевих виборах.

 Загалом же, по Україні (включаючи Полтавську область) готуються до перших виборів у 123 ОТГ та додаткових виборів у 24 ОТГ.

 Нагадаємо, перші вибори призначили на неділю, 23 грудня 2018 року. Відповідне рішення Центральна виборча комісія ухвалила на засіданні 12 жовтня.

 Зазначимо, до складу Чорнухинської ОТГ входять: Чорнухинська селищна рада; Білоусівська, Вороньківська, Гільцівська, Кізлівська, Мелехівська, Мокіївська, Постав-Муківська та Харсіцька сільські ради. Краснолуцька ОТГ складається із Краснолуцької, Ціпківської, Римарівської, Малопобиванської, Сватківської та Гречанівської сільрад. Опішнянська ОТГ об’єднала Опішнянську та Малобудищанську селищні ради.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі