м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 728 х 180 шапка шилович
Банер 728 х 180 шапка Люкс Авто
Банер 728 х 180 шапка ПанАвто
Банер 728 х 180 шапка МЕД

Проганяймо лихе, позбавляймося від зайвого

259892063 112 вересня
Сьогодні Христофора-золотолампадника; проганяймо лихе, позбавляймося від зайвого і співаймо оду розуму. 

Нині Церква вшановує преподобного Христофора Римлянина. Цей святий у зрілому віці постригся в ченці в монастирі преподобного Феодосія Великого в Палестині поблизу Єрусалима і був великим аскетом. Вдень він виконував звичайну чернечу послушницьку працю, а вночі ревно молився в печері преподобного Феодосія.

Минуло 11 років. Якось він зайшов до печери і побачив двох осяйних юнаків, котрі запалювали золоті лампади. На запитання Христофора, що вони роблять, юнаки відповіли, що це лампади преподобних, які колись служили Богові. «А моєї лампадки тут немає?», - обережно запитав Христофор. «Ні. Працюй і молись, то й твоя буде. Можливо…», - відповіли ангели. Тоді чернець пішов у Синайську пустелю і ще 50 років самовіддано молився. Одного разу він почув голос, який наказував повернутися йому в рідний монастир аби упокоїтися поряд зі святими отцями. Таким чином, засяяла й лампада преподобного Христофора.

О цій порі масово відлітали у вирій птахи. Наші пращури, побачивши в небі ключ журавлів, приказували: «Із чужої сторононьки повертайтесь додомоньку!» При цьому годилося загорнути в хустину грудочку землі й тримати її до весни. Помітивши перший журавлиний ключ, що повертався з вирію, ту грудочку одразу закопували в полі чи городі. Це означало, що весна буде щедрою й буйною.

Іменинники сьогодні Олександр, Іван, Павло, Данило, Єлизавета, Гнат.

Сьогодні 3-ій і 4-ий місячні дні. Місяць у Терезах і Скорпіоні. Час збирати каміння! Звісно, якщо ви його розкидали. І долати перешкоди. Можливі тривожні настрої, якісь «дзвіночки» пра-прапам’яті майже на генетичному рівні. Не варто на все звертати увагу, побиваючись, охаючи та ахаючи. Найліпшим варіантом позбавитись від будь-яких нав’язливих думок буде праця. Пориньте з головою у справи, займіться ділом і тоді ніщо лихе не «лізтиме» наповратливо в голову. В період з 7 по 16 вересня – гарний період для реалізації раніше запланованого: в кар’єрі, творчості, фінансах. У найближчі дві доби не забуваймо позбавлятися від непотрібного і зайвого: речей, вад, поганих звичок. Геть забобони, хай живе розум!  

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1893, 1968 – +4,3, а найтеплішим у 1909 –  +31,9.

Астровісник

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі