м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

"Поліція не туди спрямовуєте зусилля..."

3CABEF24 B40C 4578 9F22 BBD4336FF798 mw1024 s nГадячанка Світлана Буланкіна написала у повідомленнях: 

"Прочитала звіт поліції в останньому номері газети - ОДИН !!!! ОДИН, чуєте ОДИН! адмін протокол за паління в неналежному місті.

Та на штрафах за паління в громадських місцях можна так бюджет міста наповнити, що підприємці заздритимуть! Тільки це ж працювати треба.

Я от задаюсь питанням, паління сигарет в громадських місцях заборонено, а кальяну з незрозумілими сумішами, з домішками канабісу, маріхуани, дозволено? І нікому немає й діла. На Сарському перехресті біля фонтану мама з дитиною, яка реве від бажання побавитися біля водички, соромиться посидіти біля водойми, бо чад від кальяну стоїть такий, що й курити не треба.

На міському пляжі їх може стояти три зразу, а повз них бігають діти як за норму. І всі мовчать, а от, що діти на лінійці не під "таку" музику танцювали, так критики в захльоб. Люди, поліція не туди спрямовуєте зусилля!"

Безымянный

Коментарі   

+3 #5 ЧитачКа 26.10.2018, 11:42
А ще Боря, братик Буланкіної С.М. полюбляє покидати зі свого захаращеного балкону всяким непотребом по людях, які відпочивають біля фонтану..за чистоту повітря біля якого так переймається ця пані...і в сам фонтан накидати сміття- то це для нього за щастя. І ніяка міліція не зупинить його... а продавці в магазинах, особливо в бувшій "Лілеї" з жахом зустрічають його з матусею- "бо ж не даси, те що він хоче -від пива- до коньяку- може заплювати товар, чи вгатити по вітрині..""
Цитата
+3 #4 Uscnm 25.10.2018, 06:06
Коли стати біля фонтану навпроти будинку і підвести очі до п"ятого поверху то без труднощів можна побачити лахміття, яке родина Буланкіних вивісила на балконі. Мама і братик у брудному одязі швендяють по магазинах. Братик Боря любить прихопити пляшечку спиртного, віддає перевагу не дешевому коньяку, мама ж звісно, не бажає платити за синове уподобання. В такому разі біля каси виникає суперечка і лайки між мамою і сином, касирками та охоронцями магазину. Це, як було у Маркет-опт нещодавно. Де немає охорони, там Боря може вхопити якийсь товар і втекти від продавця, не заплативши. Буланкіни - не найбідніші люди в Гадячі. Світлана мала намір придбати приміщення колишньої апреки дя ветеранів у будинку №43 по вулиці Полтавській. Але щось там не склалося. Буланкіна - нотарріус дуже сердита на Гадяцьку міську раду та її депутатів, які не дали купити за безцінь цю нерухомість.
Цитата
+5 #3 читач 25.09.2018, 13:36
Поліція взагалі ніби для "краси", щоб нову форму демонструвати. А де реальна служба для народу, де покарання для порушників? Немає.
Цитата
+12 #2 про100 06.09.2018, 12:20
Та що там про паління розказувати.а біля великого круга скільки порушень ПДР за стоянку в не належному місті...а біля райвідділу поліції прямо на перехресті паркуються їхати нікуди не треба вийшов з райвідділу протокол або попередження і порядок буде і гроші. а там можна так наповнити бюджет що не поточний ремонт робити вулиць а капітальний. ваговози які йдуть з перевантаженням и...теж всих через протокол .
Цитата
+8 #1 Км 05.09.2018, 17:42
Золоті слова
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі