м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

Скільки коштує порося?

8.thumb.jpg.431894813bcb16a56694fbbbcf6f938eІз приходом весни, збільшується продаж та купівля домашніх тварин. Ще морози тримаються, та на базарі вже почався сезон купівлі поросят. За скільки ж можна купити порося?  

У неділю вирішила піти на великий базар зробити опитування. Підійшла до однієї господині, представилася, але відразу ж наткнулася на негатив із її боку: переді мною принципово закрився багажник автівки, де у ящику були поросята. Та й на розмову жінка йшла неохоче. Це й не дивно, саме на таку реакцію я й була готова, адже кореспондент – то страшна людина… За мною слідом підійшов чоловік, то жінка і багажник відкрила, і «щебетати» про своїх поросят почала, прямо як про дітей, що зі свого домашнього господарства та здорові, гарно їли, та й віддасть із торгом, мовляв ціна тисяча триста гривень, але сто уступить. Ну, думаю, поки розказує, зроблю фото. Та коли  дістала фотоапарат, вона почала відштовхувати мене. На моє питання: що ж ви перелякані такі? – у відповідь почула пораду, щоб газетярі писали про не чищені та не посипані дороги, що доїхати ніяк, усе дорого і що в усьому винні керівники.

Агов, люди, то скільки можна писати одне і те ж? Керівників ми самі вибирали! Ви хочете, щоб у газеті були цікаві матеріали, щоб було що читати, а самі не хочете навіть двох слів сказати на диктофон, тим паче сфотографуватися. Чому у нашому суспільстві не цінують працю інших? Адже у кожного своя робота. Будьте відкритими, ідіть на спілкування, висловлюйте впевнено свої думки, будьте активними в громадському житті, тоді й читати буде цікавіше, може, і в країні щось зміниться на краще.

Любов Шкрьоба

Коментарі   

+6 #1 Гость 01.04.2018, 04:33
Люди так ставляться до журналістів бо ті безцеремонні, звикли сунути свого носа куди треба і куди не треба. От, для чого треба було відразу доставати фотоапарат? Кому той знімок потрібний? Знайшла б у інтернеті фото якогось поросяти. Так ні, потрібно показати свою зверхність над людиною. Я і сам не люблю такого спілкування. Спочатку підлащиться, випитає, а тоді щось напише і перекрутить мої слова, як ії захочеться. Оце і відповідь на питання. чому у нас не цінують працю інших. Та тому, що журналісти самі не цінують працю простих людей. Тільки себе коханих і поважають.
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі