м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 728 х 180 шапка шилович
Банер 728 х 180 шапка Люкс Авто
Банер 728 х 180 шапка ПанАвто
Банер 728 х 180 шапка МЕД

І знову про… сміття

original 066fc84feb43f5bf7fa2588d8a4b6542Ця проблема, мабуть, є однією із найболючіших для нашого міста. Адже її ми обговорюємо так часто, як ніщо інше. Зі смітниками «борються» місцеві активісти, його намагаються прибирати комунальники і навіть самі жителі мікрорайонів. Проте, незважаючи на всі намагання, кількість смітників у місті не зменшується, а навпаки невпинно росте.

І якщо «свіжі» смітники намагаються прибрати якнайскоріше, то старі чомусь лежать роками. От, наприклад, страшенна купа мотлоху на перехресті вулиць С.Білохи і Щорса вже давно просто потребує уваги. Щорічно її, як фотомодель,  виставляють у соцмережах і друкують у ЗМІ, а реакції ніякої. Дивною здається і купа гілля на вулиці Терешкової, яка вже й зеленню поросла, а її чомусь ніхто прибирати не поспішає. А чого тільки варті величезні несанкціоновані звалища по ярках, які щороку лише інвентаризують – і на цьому справа закінчується.

«Провели об’їзд по смітниках. Виявили стільки-то!» – щорічно звітують комунальники. А що ж далі?

Наближається зима. Скоро неприбрані купи прикриє снігом – і проблема знову «зникне» до весни. Тому колектив редакції тижневика вкотре публічно звертає увагу усіх, хто причетний до благоустрою міста, на цю проблему.

«БМ»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі