м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 728 х 180 шапка шилович
Банер 728 х 180 шапка Люкс Авто
Банер 728 х 180 шапка ПанАвто
Банер 728 х 180 шапка МЕД

Аварійність на дорогах збільшується

брифінгМинулого вівторка у Гадяцькому відділі поліції відбувся брифінг на тему «Місячник безпеки дорожнього руху» за участю в.о. першого заступника начальника Гадяцького ВП В’ячеслава Сватковського, начальника сектору ДАІ Олександра Березовського, начальника режимно-секретного органу Гадяцької районної державної адміністрації Валерія Куліша та представників місцевих ЗМІ.

Перший заступник начальника відділу поліції повідомив, що з 8 серпня на території району проходить місячник із безпеки дорожнього руху, проводяться заходи під назвою «П’яний водій – злочинець». Також у зв’язку із початком навчального року  будуть проводитися оперативні заходи «Діти на дорогах». Із його слів, аварійність на дорогах району з кожним роком збільшується, і більшість правопорушень пов’язані саме із вживанням алкогольних напоїв. Начальник сектору дорожнього руху розповів, що по району загальна кількість дорожньо-транспортних пригод збільшилась. Якщо в минулому році їх було 69, у цьому – 82. Проте зменшилося дорожньо-транспортних пригод із постраждалими: у минулому році було 22, а в цьому – 15.

Наглядом за дорожнім рухом у районі займаються два співробітники. За даний період поточного року виявлено 194 порушення правил дорожнього руху, у тому числі 44 – керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння. Найбільше аварійних ситуацій трапляються у місті, причому у першій половині дня, найбільш аварійні дні  – п’ятниця та субота.

Багато дзвінків надходять за номером 102, більшість із них анонімні. Люди телефонують та повідомляють про той чи інший випадок, а підтверджувати факти відмовляються. Обговорили питання і дитячого травматизму на дорогах. Тим паче, що нещодавно по вул. Лохвицька автомобіль збив дитину, яка раптово вибігла на проїжджу частину. Усе можна було б прослідкувати за відеоспостереженням, але його якраз в тому районі немає. Також повідомили, що перед початком навчального процесу поліцейські планують перевірити технічний стан усіх автобусів, що здійснюють перевезення дітей.

Оксана Руденко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі