м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 728 х 180 шапка шилович
Банер 728 х 180 шапка Люкс Авто
Банер 728 х 180 шапка ПанАвто
Банер 728 х 180 шапка МЕД

Не випалюйте суху рослинність та Інтернет в сільські бібліотеки

15 березня у приміщенні РДА відбулася апаратна нарада

15 березня у приміщенні РДА відбулася апаратна нарада
Про заходи щодо підтримки дітей-сиріт
Олексій Матюшенко (голова РДА) закликав до забезпечення своєчасної постановки на квартирний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до недосягнення ними 16-річного віку,

організувати соціальний супровід дітей сімей, які перебувають у складних сімейних обставинах, та ще раз наголосив на створенні в кожному селі спортивних майданчиків для молоді. Відповідальність покладається на голів сільських рад.

Забезпечення та право на здобуття середньої освіти дітей із особливими потребами

Світлана Шкрьоба (зав. психолого-медико-педагогічної консультації) відзвітувалапро забезпечення архітектурної доступності до безперешкодного доступу дітей з обмеженими фізичними можливостями до будівель і приміщень навчальних закладів. Забезпечити доступність навчально-технологічного середовища до закладів, де навчаються діти з особливими освітніми потребами. Провести консультативно-роз’яснювальні роботи серед керівників навчальних закладів.  

Стан техногенної вуличної безпеки

Василь Губський (нач. ДСНС) звернувся до голів сільських рад та громади міста і району з проханням не випалювати суху рослинність, бо самовільне спалювання завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій.

Лариса Труш (нач. відділу культури) доповіла: «…До початку квітня планується провести Інтернет до 22 сільських бібліотек, а також відкрити у деяких селах філії від  дитячої музичної школи. До музичної школи всього з сіл району приїжджають 68 дітей. Якщо сільські ради нададуть субвенцію, то ми зможемо відкрити філії. Кошти потрібні на заробітну плату для викладачів».  

Оксана Руденко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі