м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

собакиРішенням сорок шостій сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 22.05.2019 р.одноголосно були внесені зміни до Програми регулювання чисельності безпритульних тварин на території Гадяцької міської територіальної громади на 2019 – 2020 роки, щодо співпраці з ТОВ «Чотири лапи Україна» (Питання №5 ).

630 360 1558516217 26823 травня - Симона Зилота; де шукати чарівне зело, що при цьому казати і займаємось прискіпливим аналізом

Сьогодні Симона Кананіта, який був одним із 12 апостолів і учнів Ісуса Христа.  Кананій з арамейської мови, а Зилот з грецької в перекладі означає «ревнивець» — свідчення того, що він був ревним до Бога і до віри. Існує версія, що Симон Зилот був нареченим на весіллі в Кані Галілейській, де Ісус здійснив своє перше диво, перетворивши воду на вино. Симон був канонізований ще першими християнами.

128314 orНині весняного Миколая; в яку дуду дудітиме коров’ячий депутат, хто найметься в “строкачі” та чому сьогодні не варто довго спати

Сьогодні святого Миколая чудотворця. Всі знали, що крім весняного, є ще й зимовий Миколай (19), тому казали: «У кожнім році два Миколи: на першого Миколи не буває холодно ніколи, а на другого Миколи не буває тепла ніколи». Хоч «весняний» Миколай і не такий урочистий, як «зимовий», але й він шанувався українцями та був позначений деякими цікавими обрядами.

630 360 1557070442 389У вівторок у західних та Житомирській областях України очікуються грозові дощі, подекуди шквали 15-20 м/с, температура вдень 16-21° тепла. На решті території невеликий короткочасний дощ, лише у східних та більшості південних областей без опадів. Про це Укрінформу повідомили у понеділок у прес-службі Українського гідрометцентру.

5ce15f1940a6d812121393Сьогодні Ніла-Мироточивого; чи очікувати знову дощів і де шукати “золоту середину”

У нас сьогодні Ніла-Мироточивого, відомого афонського ченця ХVІІ століття. Народився він у невеличкому грецькому містечку, рано осиротів, виховувався дядьком-монахом. Невдовзі обоє вирішили залишити мирське життя з усіма його спокусами та принадами й оселилися на Афоні. Ніл збудував собі келію на одній із найвищих і неприступних скель над урвищем, де ревно вправлявся в молитві, мовчанні та боротьбі з бісами. Після його смерті з тієї скелі потекло ароматне миро – так афонські ченці, а потім і паломники, дізналися, що Ніл за свої подвиги був удостоєний від Бога такої відзнаки. Нілу Мироточивому приписують авторство «Посмертних пророцтв».

Сторінка 1 із 234

Вхід через соц.мережі