м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

630 360 1563266959 428Сьогодні Церква вшановує пам’ять святителя Андрія, архієпископа Критського, а також преподобного Андрія Рубльова, автора всесвітньо відомої «Трійці» і багатьох інших чудотворних ікон. Святитель Андрій Критський відомий передусім як визначний християнський богослов, гімнограф, автор «Великого покаянного канону», який співається щораз під час Великого посту. Народився він у Дамаску в родині батьків-християн. До семи років хлопчик був німим, але потім дивовижним чином зцілився. Сталося це після прийняття святого причастя. В 14 років Андрій став ченцем славетної обителі преподобного Сави Освяченого неподалік від Єрусалима. Досить швидко юнак зробив успішну кар’єру й був призначений архієпископом у місті Гортина на Криті.

preview w698zc0Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2018-року № 867 (зі змінами), від 03.04.2019 року № 293 (зі змінами) та іншими нормативно-правовими актами роздрібна ціна на природний газ для потреб населення становить:

630 360 1563178822 945Нині церква вшановує мучеників Мокія і Марка. Ці святі жили в ІV столітті й були страчені за те, що не хотіли вклонитися римським богам. Власне саме це – категоричне небажання християн визнавати римських богів, що в свою чергу сприймалося римлянами як вияв нелояльності владі, і було головною проблемою у відносинах між римлянами і християнами. Варто зауважити, що римляни зі своєю політеїстичною релігією були досить терпимими до вірувань підкорених ними народів (траплялося, що вони включали до римського пантеону чужинських богів), але зрозуміти християн, які вклонялися одному єдиному богові вони не могли.

baa69cfb878aeebf2f2724522946870dВ Японії сьогодні День Моря, а в Великій Британії — День святого Свитуна, за яким у давнину передбачали прийдешню погоду, а також вважали покровителем дощів. Приміром, якщо на Свитуна йде дощ, то він обов’язково падатиме впродовж наступних 40 днів. Святий Свитун Вінчестерський був єпископом, уславився багатьма доброчинними справами. Згідно з легендою, перед власною кончиною, єпископ заповів поховати його біля стіни Вінчестерського собору, щоби дощі поливали його останки.

галасЩо робити, якщо поряд мешкають галасливі сусіди

«Ми живемо на Заярі у приватному будинку біля двоповерхівок! Я все розумію, ми усі люди, але щойно настає тепло у одного із сусідів, починаючи з 20:00 лунає музика. На прохання зробити тихіше чуємо матюки. Коли музика лунала до 2-ї ночі - викликали поліцію, але нуль реакції. У мене малесенька дитина , бабусі 70 років! То чому вони повинні чекати і страждати, доки хтось відпочине?!»

Таке повідомлення ми отримали днями на редакційну сторінку в Фейсбук. Тому вирішили розібратися коли і до якого часу можна галасувати, а також що робити із тими сусідами, які на компроміс не йдуть.

Сторінка 1 із 249

Вхід через соц.мережі