м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

"Отримав газету, кимось почитану..."

0 02 04 3390eb78d08117514bbcc894f19717f8542504763f2d71d93f080d4977f25d75 full"Шановна редакціє!

Газету «БМ» від 19.07.2018 року я отримав на п’ятий день після виходу, тобто 24 липня. Місце мого проживання знаходиться майже посередині між редакцією і «Укрпоштою», тобто цю відстань черепаха може подолати за кілька годин. Та як би там не було, газету я отримав, хоча і не свіжу на вигляд, але і то добре при нашому житті.

Відкривши газету, щоб прочитати новини, нехай і тижневої давнини, я з подивом виявив, що вона була вже кимось прочитана з авторучкою в руках, про що свідчили підкреслені деякі оголошення  (стор. 21, 22, фото додаю). Гортаючи сторінки далі, я також виявив відсутність купона безкоштовного оголошення, який був вирізаний (стор.27).

Багатьом відомо, скільки зусиль було витрачено керівництвом району для збереження при проведенні «оптимізації» Гадяцького відділення «Укрпошти». Регулярно «Укрпошта» піднімає розцінки за доставку видань адресатам, про це теж писано-переписано. І ось такий «сервіс».

І це не поодинокий випадок. У  минулому році отримав газету «Факти і коментарі», яка була також читана-перечитана і мала такий вигляд, ніби на ній з тиждень сиділи працівники «Укрпошти». При зверненні у відділ доставки мені пояснили, що газета у такому вигляді надіслана із Києва, і вони не мають жодного відношення до її вигляду! І ні слова вибачення ні за Київ, ні за себе.

0 02 04 778736819958a7b23c070bd4c6e76845537a7c8079297af98b2e6e09492d0a6a full

Таке хамство працівників Гадяцького відділення «Укрпошти» має свої негативні наслідки. Це відверта цинічна неповага до людей, за рахунок яких вони одержують зарплату. Такою поведінкою вони ображають і принижують нас. Неналежним виконанням своїх обов’язків вони викликають незадоволення користувачів їхніми послугами і дискредитують своє підприємство взагалі. Крім того, громадяни свідомо чи підсвідомо перекладають вину за безвідповідальне відношення працівників «Укрпошти» до своїх обов’язків на редакції газет, в результаті чого незаслужено потерпають працівники мас-медіа, так як це один із вагомих чинників скорочення передплати на видання, і їх зусилля на покращення змісту газет інколи виявляються марними, а то і зводяться нанівець через таких горе-поштарів. Моя рідня, та й не тільки вона, що проживає в с. Лисівка, вже відмовляється від передплати на газети на наступний рік, оскільки їх доставляють із значним запізненням.

І якщо ми будемо замовчувати подібну поведінку працівників «Укрпошти», не виключено, що вони з часом будуть розносити газети не тільки з вирізними купонами, а й без цілих сторінок, а це призведе до ще більших витрат як для редакцій газет, так і для працівників «Укрпошти», а головне – особливо негативно позначиться на читачах.

Так що не потрібно кивати на Київ чи навіть на Москву, це хамство – оця безвідповідальність і безсовісність місцевого розливу.

Хоча «БМ» і немає прямого відношення до викладених фактів, прошу надрукувати цього листа, тому що це в деякому відношенні в розумінні людей дискредитує ваш авторитет і вашу працю, та й люди повинні знати своїх «героїв». І звичайно бажано, щоб керівництво відділення пошти пояснило читачам «БМ», звідки у них такі нерадиві працівники та які заходи, крім підвищення тарифів на послуги, вони вживають для покращення обслуговування населення напередодні проведення передплатної кампанії."

З повагою Микола Михайлик, м. Гадяч

Від редакції:

За коментарем та поясненнями ми звернулися до начальника Гадяцького відділення «Укрпошти» Ірини Білик, але отримали відмову, мовляв самі розберемося…

Ми зателефонували і Миколі Федоровичу, щоб дізнатися, яким був результат його візиту на пошту. З його слів працівники відділення уважно вислухали його скарги, та й тільки. А вже наступного дня поштарка принесла інший примірник газети, мовчки тикнула в руки і, як кажуть, «ні вам здрасті, ні вибачте».

«БМ»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі