м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 728 х 180 шапка шилович
Банер 728 х 180 шапка Люкс Авто
Банер 728 х 180 шапка ПанАвто
Банер 728 х 180 шапка МЕД

листЦя стаття буде актуальною саме для гадячан, але, в деякому контексті, не тільки для гадячан, а й для всієї України.        

Нашу землю, а ми користувались городами «на Вовчій» близько тридцяти років і, до речі, сплачували «за землю» в Біленченківську сільраду, вчора-позавчора «по схемі Нестеренка» було «передано в оренду» його родичу Каламбету. Земля громади, де ми, десятки гадячан, десятиліттями перебирали і розминали руками кожну грудочку і здобрювали своїм потом оті десять соток, за одну сесію, усі 2 гектари, передали в одні руки родичу Нестеренка по дружині.

Untitled 3Я поборола рак за рік, а зі свавіллям і беззаконням міської ради борюся вже третій. Маю першу перемогу: судом визнано дії міської ради незаконними та скасовано рішення про відмову мені в продажу приміщення, на яке я маю право на викуп та ще й проданого мені за конкурсом. Але міська рада знову наступила на ті самі граблі і знову винесла це питання на сесію, і знову ж про надання голові права підпису договору. Володимире Олександровичу, Ви й справді вірите, що право підпису договорів Вам надає сесія, а не п.16 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»? Чи Ви підігруєте цьому театру з трьома клоунами, щоб перекласти з себе відповідальність? А чому ж не стали переконувати депутатів? Пам’ятаю, як продавали приміщення: переголосовували тричі, поки не досягли бажаного Вам результату.

unnamedПродовжуючи тему, ми звернулися до законів, які регламентують наші права і обов’язки. Пошуки виявилися сумніші, ніж ми передбачали, адже в першу чергу відбувається порушення Основного Закону держави – Конституції України, у якій стаття 13 говорить, що природні надра належать народу. Хіба в Конституції змінена ст.13? Звернувшись до Кодексу житлово-комунальних послуг ст. 7, ми читаємо, що наше право сплачувати за те, що споживаємо, а не за кота в мішку і т.д. Ніяких роз’яснень, пояснень ми не дочекалися у владних кабінетах міста безпосередньо щодо обставин, що склалися не лише у нашому місті, а й у державі в цілому. Як трапилося, що державна мережа газорозподільної системи стала приватною, і спритні ділки, не вклавши в систему жодної копійки, змушують власників приватного сектору сплачувати абонентну плату за власну нерухомість. Як же будувати незрозумілі взаємини власників із «Гадячгазом»? Саме тут і криється відповідь, бо вона потребувала широкого роз’яснення через засоби масової інформації, зібрання громадян, а саме це не входило в плани приватного товариства. 

644d775fca0e451d79e3f74167b39Хочу продовжити тему, яка не сходить зі шпальт газети «Базар Медіа в Україні» – найкращого носія інформації в нашому районі. Питання стосується роботи ПрАТ «Гадячгаз», яке є монополістом у даній сфері обслуговування, на чолі з керівником Шестерненко Д.І., який по суті дає злочинні вказівки (явно не письмові) працівникам, що суперечить Правилам, Нормам і самій Конституції України.

листМинулого тижня на сторінках обласного інформаційно-рекламного тижневика «Базар Медіа в Україні» було опубліковано статтю за підписом Супруненка С.М., в якій автор навмисне підбурює людей до ігнорування Правил безпеки систем газопостачання при користуванні газом та свідомо закликає вдаватись до протиправних дій.

71601185 libro diario accesorios vintage cartas antiguas y postales fondo nostálgicoДати оцінку подіям, які відбуваються в державі, однозначно неможливо. Проте тенденція наступу на права громадянина набуває обертів. Слабкість влади сприяє розгулу монополістів, які зосередили в своїх руках природні багатства, що приводить до знекровлення економіки держави, але, в свою чергу, є кроком до зниження соціальних стандартів і повного зубожіння громадян. Громадяни безправні, ніхто не захищає їх від аферистів, від державних монополій. Ось і сталося так, як сталося. Простіть за прямоту: у нас в районі «страшний ділок» Д. Шестерненко, який в Гадячі є і суддя, і влада, і прокурор (якого, до речі) в Гадячі немає. В нас вселився страх, що без суду і слідства представники «Спрут» «Гадячгазу» (я не помилилась) вриваються (це буквально) на територію споживача газу і без дозволу проводять свої експерименти.

729 486 5a4ce5102e661Не погодившись із винесеною постановою Гадяцького районного суду про скасування постанови інспектора поліції, я продовжив відстоювати свої права в апеляційному адміністративному суді м. Харкова. Наприкінці грудня 2019 року другий апеляційний адміністративний суд у складі колегії трьох суддів виніс Постанову, в якій вказав: «Апеляційну скаргу С. Супруненко задовольнити. Рішення Гадяцького районного суду Полтавської області скасувати. Прийняти нову постанову і нею скасувати постанову про накладення адміністративного стягнення на С.Супруненко інспектором СРПП №3 Гадяцького ВП капітаном поліції Ц., а провадження по даній справі закрити. Постанова набирає законної сили з дати її прийняття та не підлягає касаційному оскарженню».

Сторінка 1 із 31

Вхід через соц.мережі

Оголошення