м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

207573 1Шановний Володимире Олександровичу!

Звертаються до Вас жителі мікрорайону «Молодіжний» з проханням зробити тротуар від стадіону( біля школи №4) до перехрестя доріг вулиць Андрієвського та 10-річчя Конституції України. Дорогу через поле до нас зробили , ми вдячні. Але ж дорога вузька і як розминаються машини, то людині треба скакати в канаву.

e55242fcda657e5027ff028c34b242a7У газеті Сергіївської ОТГ «Сергіївські новини» від 14 червня 2019 року надрукована стаття «Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Ягоди Сергіївки», який запрошує до співпраці, вона без підпису. То ж будемо вважати, що це колонка автора, у якій автор звертається до читачів. Цитую дослівно : «Шановні жителі громади, хто бажає, працюючи, покращити своє матеріальне становище, звертайтеся до голови СОК (Сергіївський обслуговуючий кооператив ) «Сергіївські ягоди» (в заголовку «Ягоди Сергіївки») Опришка,інвестиційного відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Панасейко І.М., Гринь І.І. або…». І далі: «Письмові пропозиції надсилайте на адресу: 37332, вул. Центральна, 9, с. Сергіївка».

e55242fcda657e5027ff028c34b242a7маю думку

Невивчені уроки історії, або: чи хочемо ми мати власну державу?

Більшість українських етнічних земель у 17 столітті входили до складу Речі Посполитої. Українці не мають власної держави,окрім осередку вольності -Запоріжської Січі, так названої Козацької держави, з якою вимушені рахуватись Польща, Туреччина та Кримське ханство.

листЛист

«Скатертиною далекий шлях стелиться» - співається у відомій пісні. Дивлячись на швидкі темпи за яких оновлюються гадяцькі дороги можна лише подякувати та поаплодувати нашому керівництву. Однак, дуже прикро усвідомлювати те, що при всій повазі до нього за зроблену роботу у такому позитиві є один великий, негативний недолік – не має порядку не цих бездоганних дорогах!

1 525514e8a5ee2525514e8a5f21"Доброго дня, шановна редакціє!

Нещодавно я була глибоко здивована масою негативу та невдоволення від того, що Петрівсько-Роменська об’єднана громада збирається придбати новий автомобіль.

c3edb41ddbНаша мама, Наталія Миколаївна Фенько, 22 травня зламала ногу. Швидка медична допомога доправила її до Гадяцької ЦРЛ. Встановили діагноз – перелом тазостегнової кістки зі зміщенням. Маму госпіталізували у хірургічне відділення «на витяжку». Лікар планував зробити операцію 24 травня, але у мами піднявся тиск (до 240) і почало боліти серце.

707257 originalСкільки себе пам'ятаю, лелеки гніздилися на стовпі над сусідським подвір'ям баби Христі. Вона чекала на їхнє повернення вже 25 лютого, на день народження Лесі Українки. Ні до кого в селі ще не прилітали, а в неї були. Відновлювали просіле за зиму гніздо, цупили з мотузки хустки та білизну, навідувалися на ставок по жаб і ящірок. За птахами сусідка визначала, який буде наступний рік. Коли висиджували не трьох, як завжди, а п'ятьох пташенят, у родині чекали на поповнення. У такі роки народилися її онуки Оксана, Богдан і Дмитро. 2008-го самець прилетів сам. Прийняв молоду самку. А за кілька днів до гнізда прилетіла колишня – із розкішними чорними крилами і сірою плямою на грудях. Та "коханці" напижилися і прогнали її. Того року син баби Христі розлучився і привів молодшу невістку.

листиШановна редакціє!

Прошу опублікувати мого листа на сторінках Вашої газети, чим посприяти припиненню свавілля керівництва «Гадячгаз», а людей, які потрапили в подібну ситуацію, приєднатися до моїх слів і з Вашою допомогою поставити в правові рамки надавачів послуг.

Сутність питання полягає ось у чому. Я пенсіонер, 67 років, проживаю в с. Розбишівка. Із старостату села повідомили, що їм надали списки боржників за послуги газопостачання, і в цьому списку моє прізвище. Для вияснення ситуації нібито потрібно зробити фото газового лічильника та з’явитися з ним і абонентською книжкою до «Гадячгаз».

Сторінка 1 із 30

Вхід через соц.мережі