м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

Томос про автокефалію включили до шкільної програми

165 001 eМіністерство освіти і науки надіслало до шкіл та управлінь освіти листа щодо викладання історії створення Православної церкви України та надання томосу про автокефалію.

До навчальних закладів було надіслано листа з інформаційними матеріалами для вчителів.

За словами міністра освіти і науки Лілії Гриневич, наказ про зміну навчальних програм було підписано 21 лютого.

«Створення Православної церкви України та надання томосу про автокефалію — важлива з історичної точки зору подія. Про те, що українська держава та духовенство намагалися реалізувати цю ідею, і раніше згадувалося в українських підручниках. Ця частина історії України вивчається у школах наприкінці навчального року — у квітні-травні», — зазначила міністр.

Вона додала, що в підручниках з історії ця тема з’явиться з наступного навчального року, оскільки в 2019 році планується друк нових книг для 11-х класів.

«Ми друкуємо підручники кожні 5 років. Цього разу історичні зміни зійшлися в часі безпосередньо з друком для відповідного класу, тому інформація буде внесена оперативно. Цього року вчителі послуговуватимуться наданими МОН матеріалами», — пояснила Гриневич.

Ця тема також буде внесена в програму ЗНО з історії України, але за нею складатимуть тестування не раніше 2021 року, оскільки останні зміни в програму ЗНО вносяться не пізніше, ніж за 2 роки до складання учнями тесту.

Прес-служба міністерства освіти і науки

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі

Оголошення