м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

20190423095120Дорогі браття і сестри!

Христос Воскрес!

Швидко минули дні Великого посту і ось ми наблизилися до найбільшого християнського свята – Світлого Христового Воскресіння! Воскресіння Христове – свято нашого духовного оновлення. Це свято тої радості, яка не пов’язана із суспільними здобутками чи особистими перемогами. Пасха Христова – це радість перемоги життя над смертю, радість передчуття вічних благ, радість яку дарує нам Сам Бог!

DSCN237925 квітня на базі Вельбівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися військово-патріотичні змагання серед учнів шкіл Гадяцького району «Навчай! Обороняй! Захищай! Рятуй!».
З відкриттям спортивного і навчально-тренувального дійства шкільну молодь та вчителів вітали голова Гадяцької районної ради Володимир Нікітенко, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, Вельбівський сільський голова Анатолій Койло, директор Вельбівської ЗОШ І-ІІ ступенів Олександр Гордієнко районний військовий комісар Микола Овчаренко.

театрали П.Роменської копия18 квітня у ККЗ «Дружба» відбувся щорічний відкритий фестиваль шкільних театральних колективів, присвячений творчості Олени Пчілки.

Мета фестивалю – сприяння шкільному театральному аматорському мистецтву, формування у дітей і підлітків громадської активності, популяризація театралізованого мистецтва, а також збагачення репертуару та підвищення виконавської майстерності.

06c6ad4d99e7f894a83c0f451e1d18deЗ палаючого Собору Паризької Богоматері вдалося врятувати частину святинь, в тому числі терновий вінець Ісуса Христа.

Як повідомляє "Європейська правда", про це заявив повідомив ректор собору (відповідальний за богослужіння священик) Патрік Шове в ефірі Le Parisien.

originalДержкомтелерадіо відмовив українським компаніям ТОВ "Етніктрейд" і ТОВ "Махаон-Україна" у видачі дозволів на ввезення з російської території 17 книг, в яких присутні ознаки пропаганди держави-агресора.

165 001 eМіністерство освіти і науки надіслало до шкіл та управлінь освіти листа щодо викладання історії створення Православної церкви України та надання томосу про автокефалію.

До навчальних закладів було надіслано листа з інформаційними матеріалами для вчителів.

Сторінка 1 із 32

Вхід через соц.мережі