м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

зимовий садЗимовим садом називають місце, яке милує око різнобарв’ям зелені. Це рекреаційна зона, дивлячись наїї озеленення, приходить спокій та натхнення. Нажаль, це зовсім не стосується зимового саду, який знаходиться у приміщенні АЗПСМ №2.

Днямидовелося відвідати так звану «дитячу консультацію», зараз її назва зміниласяна амбулаторію загальної практики сімейної медицини №2 м.Гадяч.  Приємно було побачити нові східці та зручний пандус, відведені місця для дитячих візочків та велосипедів. Зайшовши у приміщення,помітно нові меблі  - яскраві диванчики, гральнідитячі куточки та столики для новонароджених. Все це дійсно порадувало. Але було незвично дивитися на спустошений зимовий сад.

туалетНа це фото ми натрапили випадково у соцмережі. Гадячанка Ірина Солончук під фото написала, що саме в цьому місці дуже часто спостерігає таку картину – прямо біля «чорного» входу у магазин чоловіки влаштовують туалет.

Погоджуємось, що у Гадячі існує проблема із громадськими вбиральнями. Але ж це не привід справляти фізіологічні потреби серед міста! До того ж, поряд розташована лікарня і ринок, де є який не який, та все ж туалет!

kavУявіть собі неповторний аромат свіжозвареної кави – слів буде недостатньо, щоб описати цей чудовий напій.

Ранок мільйонів людей по всьому світу починається з чашки кави, що бадьорить.І в кожній країні свої секрети його приготування.

Для нас деякі з них стали справжнім відкриттям.

zamechanieРобіть зауваження по-новому – і дитина буде слухатися

Спробуйте замінити звичні зауваження дитині новими словами, і зміниться все: інтонація, ваш настрій, а головне – реакція дитини! Спробуйте – це працює!

nedovis17 червня у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Котляревського відбудеться презентація книги гадяцького поета Олександра Недовіса “Дідусева абетка”, повідомляє np.pl.ua

Сторінка 1 із 33

Вхід через соц.мережі