м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 728 х 180 шапка шилович
Банер 728 х 180 шапка Люкс Авто
Банер 728 х 180 шапка ПанАвто
Банер 728 х 180 шапка МЕД

Спадкоємиця Ванги напророкувала найближче майбутнє США, Україні та Росії

04092737 2 largeДар передбачення до неї прийшов в п'ять років, коли вона змогла побачити, що деякі її рідні помруть. Каеде Убер заздалегідь повідомила про події в редакцію Charlie Hebdo, а також про терористичний акт на набережній Ніцци, де загинуло 86 мирних жителів. До речі сама Ванга не раз говорила, що їй на зміну прийде саме дівчинка. Цілком можлива, що це і є Уебер, передають Патріоти України.

Серед останніх прогнозів дівчинки - майбутнє США, України та Росії. Убер передбачає, що Штати ще більше зміцняться в світі, Україна зможе подолати всі труднощі і відродиться. Українську державу в найближчі кілька років чекає період економічного світанку, країна буде все більше завойовувати повагу західних колег, щасливе майбутнє вже не за горами.

Більш песимістичні прогнози дівчинка дала Росії. Вона напророкувала, що чвари і конфлікти всередині країни будуть тільки збільшуватися. Більш того, в 2019 році у великих містах Росії можуть відбутися страшні зіткнення, народ вийде на вулиці і почне страйкувати проти свавілля російських правителів. У найближчі два роки РФ будуть стрясати масові заворушення і важкі соціальні потрясіння.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі