м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

“АГРО-КРАЙ” Групи “Укрлендфармінг” ремонтує дороги та турбується про дітей

ФОТО 3 День села у Березовій ЛуціУ Гадяцькому районі “АГРО-КРАЙ” відомий не тільки як роботодавець, але і як компанія, що турбується про десятки тисяч людей, які тут живуть і працюють. Досить довгий час компанія, яка входить в найбільший український агрохолдинг “Укрлендфармінг”, робить добрі справи для громади, про які ми вирішили сьогодні вам розповісти.

Турбота про дітей

 В полі уваги «АГРО-КРАЙ» - діти, які мають рости здоровими, обізнаними та щасливими.

IMG 20180819 153352

«Ми усвідомлюємо, що сьогоднішні школярі завтра будуть нашими колегами. Тому турбуємось, щоб діти отримували максимум можливостей для свого розвитку», - ділиться директор ТОВ «АГРО-КРАЙ» Олександр Колодяжний.

ФОТО1Рашівська ЗОШ

“Укрлендфармінг” через «АГРО-КРАЙ» часто виступає спонсором різноманітних ініціатив, спрямованих на розвиток талантів дітей. Наприклад, фінансує делегації на Міжнародний фестиваль та конкурс «Україна об’єднує Світ» зразкового ансамблю танцю «Модерн» з Гадяча. Компанія відзначає грошовими винагородами відмінників навчання, переможців районних, обласних олімпіад, активних учасників художньої самодіяльності та спорту. На святі останнього дзвоника обдаровані діти Березоволуцької та Гречанівської шкіл отримали в подарунок спортінвентар. Бобрицька школа обрала в подарунок - мотокосу.

Загалом це вже стало традицією свята першого дзвоника в Гадяцькому районі, коли першокласники отримують від «АГРО-КРАЙ» подарункові набори.  

ФОТО2 Вручення принтера

Також «АГРО-КРАЙ» активно підтримує розвиток нової української школи, де під час навчання використовуються новітні технології. Навчальні заклади Веприка, Вельбівки і Бобрика отримали принтери. Веприцька школа -  інтерактивну дошку, Сарівська та Рашівська школи - ноутбуки, Рашівський дитсадок - сучасний телевізор. Ігрову кімнату Сергіївського дитсадку прикрасив м’який і яскравий килим. Завдяки турботі «АГРО-КРАЙ» у Березоволуцькій школі з’явилися спеціальні парти для першокласників.

Турбота про інфраструктуру села

 “Укрлендфармінг” працює на землі в 21 області України, в близько 600 населених пунктах. Компанія має напрацьований досвід активної взаємодії з місцевими громадами. Спільний успіх “Укрлендфармінг” та сіл - це комфортні робочі місця, розвиток інфраструктури сіл, доступ до медичних послуг, також і ремонт доріг, водопроводів, освітлення.

 Вода. «АГРО-КРАЙ» у цьому році виконав програму-максимум: за кошт підприємства відремонтовано глибинний водяний насос у Римарівці, який забезпечує питною водою село. А у Гречанівці «АГРО-КРАЙ» відшкодував послуги за електропостачання водонапірної вежі і забезпечив питною населення всього села.

Автошляхи. Більше півмільйона гривень «АГРО-КРАЙ» інвестував у ремонт автошляхів, які є «кровотоком» регіону. Відновлено відрізки шляхів Гадяч-Плішивець та Гадяч-Сватки-Синівка. На прохання місцевих мешканців компанія сплатила за поточний ремонт дороги у селі Запсільське Вельбівської сільської ради та придбала щебінь для ремонту дороги в Малих Будищах.

І це вже стало традицією, коли сільськогосподарська техніка «АГРО-КРАЙ» розчищає дороги від снігу в регіоні, перевозить селян у зимовий період. Також техніка рятує, коли потрібно ліквідувати або підгорнути стихійні сміттєзвалища у районі.

Турбота про літніх людей

“АГРО КРАЙ” підтримує ветеранів і їх вдів, турбується про “дітей війни”.   

ФОТО 6 День села у Вельбівці

 «Інакше і бути не може,  - запевнив Олександр Колодяжний. - Літні люди для нас особливі, багато з них пройшли крізь війну. Ми намагаємось забезпечити для них гідне життя і приділити увагу. До пам’ятних днів ми надаємо матеріальну допомогу. Щорічно ми виділяємо кошти на ремонт пам’ятників загиблим воїнам».

Турбота про гарний настрій

«АГРО-КРАЙ» підтримує традиції села, популяризовує знання про його історію й спонукає шанувати рідні місця через підтримку святкувань Дня села.

ФОТО 4 День села у ВеприкуТовариство профінансувало закупівлю подарунків почесним гостям, найстаршим та наймолодшим жителям сіл, ювілярам весіль і молодих сімей в минулому році.

ФОТО 7 День села у ГречанівціТакож «АГРО-КРАЙ» долучився до фінансування частувань із солодощів і соків для дітлахів і смачної каші для старших за віком гостей.

фото 8 вирізать дівчат і вставитьДля гарного настрою під час святкування влаштували запальні гуляння: у Сватках розважав своїм співом гурт «Тоніка», у Рашівці, Бобрику й Римарівці – найулюбленіші аматорські колективи та гурти.

ФОТО 10 День села у ЦіпкахГречанівські діти стрибали на величезному батуті – сюрпризі від «АГРО-КРАЙ». Але найоригінальніше минув День села у Сергіївці: там ще довго пам’ятатимуть захоплююче вогняне шоу й пінну дискотеку, організовану на кошти ТОВ «АГРО-КРАЙ».

IMG 20180728 230858

ТОВ «АГРО-КРАЙ», як і група компаній «Укрлендфармінг», веде соціально відповідальний бізнес. А це означає, що турбується не тільки про заробіток, а й про забезпечення добробуту громадян на території присутності. Завдяки компанії сільські громади отримують ширші можливості, а рівень життя села значно підвищується.  І це спільний успіх активної взаємодії бізнесу і громади.

 На правах реклами ТОВ «АГРО-КРАЙ»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі