м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

Міносвіти купить школярам 1500 планшетів

30085МОН розпочало експеримент із використання електронних підручників

Міністерство освіти та науки доручило Інституту модернізації змісту освіти закупити комп'ютерне та мультимедійне обладання для шкіл. Загалом у експеременті із застосування електронних підручників беруть участь 50 шкіл із різних регіонів України та в Києві.

"Державній науковій установі "Інститут модернізації змісту освіти" здійснити закупівлю комп'ютерного та мультимедійного обладнання для закладів освіти, що беруть участь в експерименті всеукраїнського рівня за темою "Електронний підручник для загальної середньої освіти (E-book for secondary education (EBSE)" - йдеться у наказі Міністерства освіти та науки.

Для експеременту куплять 654 робочі місця для учнів 1 класів; 793 робочих місць для учнів 5 та 10 класів; 1447 планшетів; 50 проекторів із дошкою; 50 Wi-Fi-маршруторизаторів; 50 шаф для зарядки планшетів; 50 комп'ютерів для вчителів.

Міністерство освіти та науки розпочало експеримент із використання електронних підручників у школах, який триватиме до 2021-го. Експеримент проходитиме у 4 етапи з серпня 2018 до серпня 2021-го.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі

Оголошення