м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

shevron ZSUСтатус особи з інвалідністю внаслідок війни надається особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх проведення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період зазначених заходів або в районах проведення АТО у період її проведення.

проїдаємоУкраїна — бідна країна, найбідніша в Європі (поряд з Молдовою), бідніша від багатьох країн Латинської Америки та Африки, які ще 30 років тому були незрівнянно біднішими за нас. Для подолання бідності необхідне економічне зростання не менше 7% річних протягом не менше 20 років.

intex 64140 airbed in useМебель надувного типа достаточно уязвима к острым и колющим предметам и высоким температурам. Поэтому, острые и горячие предметы рекомендуется держать от нее подальше. Однако, судя по откликам потребителей, практически никому не удалось избежать этой участи – вопрос всего лишь времени, когда понадобится ремкомплект, чтобы заклеить повреждение. В этой статье мы попытались кратко изложить пошаговую инструкцию, которая понадобится в том случае, если ваша надувная кровать-матрас вдруг начала спускать воздух.

04092737 2 largeДар передбачення до неї прийшов в п'ять років, коли вона змогла побачити, що деякі її рідні помруть. Каеде Убер заздалегідь повідомила про події в редакцію Charlie Hebdo, а також про терористичний акт на набережній Ніцци, де загинуло 86 мирних жителів. До речі сама Ванга не раз говорила, що їй на зміну прийде саме дівчинка. Цілком можлива, що це і є Уебер, передають Патріоти України.

online shopping image largeКупівля товарів в Інтернеті набирає все більшої популярності. Цей вид покупок економить нам час та дає широку можливість пошуку необхідного товару, що відповідає вимогам і підходить за ціною.

Але купуючи в Інтернеті потрібно бути обережним, щоб не потрапити на гачок шахраїв.

Сторінка 1 із 79

Вхід через соц.мережі