м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

shahraj 710x434Досить поширеним на сьогодні залишається телефонне шахрайство, коли злочинці телефонують на випадкові номери, як правило, увечері або вночі, та повідомляють громадянам, що їхній родич потрапив до поліції та для його звільнення від кримінальної відповідальності необхідні гроші, які громадяни сумлінно переводять на банківську картку. В такому випадку головне - не панікувати!

1503987712 maxresdefault 800x456Президентські вибори засвідчили, що в суспільстві переважають протестні настрої, що виборці голосують радше «проти», аніж «за». До цього їх спонукає розчарування владою, тотальна бідність і відсутність будь-яких перспектив. У такій непевній ситуації надзвичайно важливо зберегти стабільність у державі. Для цього Україні потрібен сильний прем’єр-міністр, який урівноважив би президента.

361df98b40fdd0417049df1143516059Поступово політично-інформаційний простір переходить від кампанії президентської до парламентської. А через три-чотири дні це стане основною темою політичних програм, ток-шоу, заяв політиків, експертів та інформаційних приводів.

NRYCXh29NAwУдовольствие от воды в домашнем бассейне больше всего зависит от температуры. Если она слишком холодная, долго не покупаешься, да и это может быть чревато негативными последствиями, такими как простудные заболевания. Чтобы не ждать, пока вода прогреется под солнцем, для бассейнов больших объемов приобретают специальные нагреватели.

Сторінка 1 із 74

Вхід через соц.мережі