м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

1001130590 w640 h640 kavun kazka f1Це унікальна ягода, яка повністю складається з води, але не всі знають про її корисні властивості та переваги.

Кавун завжди перебуває у списку літніх десертів у спекотні дні. Чудово освіжає, втамовує спрагу і наводнює організм. Він практично повністю складається з води і багатий електролітами.

у депутатиУ Раді, порівняно, наприклад, з «Нафтогазом», зарплата просто символічна. «Якихось» 30 тисяч гривень. Щоправда, для пересічного українця, тим паче, з мінімалкою, це значна сума. Бо на неї треба працювати мало не рік. То чому ж мільйонери рвуться в депутати на малу платню? Для шоуменів, бізнесменів та інших «менів» матеріальний бік у даному випадку немає жодного значення. У своїй неполітичній діяльності вони отримували великі гроші. Звісно, прийшовши в Раду, їхні статки не зменшаться. Навпаки… Вплив на політику, суспільне життя держави, лобізм, можливість щось «викрутити» з державного бюджету, контролювати фінансові потоки – вагомі бонуси для парламентаріїв. Власне, за цим багато з них і йдуть у Раду. Не заради нашого з вами блага.

346345634563Щороку, починаючи 1996-го, 28 червня Україна відзначає День Конституції – єдине свято, яке закріплено в цій самій Конституції.

Світова громадськість визнала Конституцію нашої держави однією з найбільш досконалих і демократичних.

шкідникиУ цьому році на території Гадяцького району виявлено вогнища американського білого метелика (АБМ). Це карантинний організм, обмежено поширений на території України. Цей вид комах уражає понад 250 видів кущових і деревних культур. Найбільше ушкоджує шовковицю, клен, яблуню, вишню, грушу, сливу, горіх, аличу та багато інших. Його гусениці повністю об’їдають листя на деревах, оповиваючи гілки павутиною. Гусениці 2-3 пар метеликів здатні повністю знищити листя з великої яблуні. В травні-червні під час проведення обстежень на встановлення фітосанітарного стану території міста в районі Черемушки, населених пунктах району виявлено вогнища білого американського метелика. В даний час перше покоління гусениць американського білого метелика виявлене на американському кленку і плодових деревах.

kid 1241817 960 720 960x480Сьогодні стрічки новин вражають кількістю негативних повідомлень, зокрема, що стосуються насилля над дітьми, – викрадення, зґвалтування, торгівля дітьми тощо. Це жахливо. Особливу тривогу такі новини наводять на батьків малолітніх дітей. Радимо вам дослухатися до  рекомендацій, наведених нижче, аби попередити виникнення будь-яких неприємностей, що можуть статися з неповнолітньою дитиною, котру може спіткати небезпека.

Сторінка 1 із 76

Вхід через соц.мережі