м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

Гумористи «Кролики» про Зеленського, сепаратизм і лікування суспільства добротою

2 1Ексклюзивне інтерв'ю Кременчуцькій газеті 

 Починаючи брифінг, ми запитали у гумористичного дуету «Кролики» їх ставлення до ТОП-теми останніх днів: виборів Президента України і, зокрема, як вони ставляться до того, що шоумен і гуморист Володимир Зеленський став Президентом.

 - Ви взагалі про таке думали або самі, може, мріяли стати Президентами?

 - Ніколи не думали, що шоумен, що Володя досягне такої висоти ... Але ми горді, що він досяг такої висоти ... Тепер йому буде важко. Він сміявся раніше над Президентом, а тепер йому необхідно працювати так, щоб над ним не сміялися, - зазначив Данилець.

 - Це знакова історія. Я навіть жарт придумав, що зараз з гумористами треба бути акуратніше, так як пожартуєш над кимось, а він прем'єр-міністром стане, - жартує Володимир Моісеєнко.

А чи є у вас вже політичні номери на цю тему або поки подивитесь, як Зеленський попрацює?

 - Ми рідко таке беремо, прив'язане до однієї події. Номер зробив, і час, і сили витратив, а подія відбулася і все. Хочеться номерів, які довше б жили, - каже В.Моїсеєнко.

 - На що глядач реагує зараз найбільше?

 - На політику і хочуть, щоб над президентами сміялися і депутатами ... Але у нас є номери і в розробках політичні. Є злі, але ми їх не показуємо, так як в житті зла багато. Ми намагаємося злість обходити і намагаємося, щоб люди посміялися на концертах і розслабилися, - зазначає В.Данилець.

 - Раніше ваші концерти намагалися зривати. Цей період вже пройшов?

 - Ми 22 квітня дали перший великий концерт в Україні за останні п'ять років. Концерт був в Полтаві. Був аншлаг. Тепер концерт в Кременчуці. Публіка  прийняла нас «на ура!», - сказав учасник дуету Володимир Данилець і додав: - Нещодавно дивився старий радянський фільм і поплакав. А коли дивився про бійки, крові, то я дивлюся спокійно. У нас забрали доброту, а до зла ми ставимося, як поїсти, чай попити, морозиво поїсти.

 -У нас забрали людські відносини, а залишили стрілялки, - вважає В.Моїсеєнко.

5 років ви не виступали в Україні, а чи не можна назвати цей термін творчим застоєм?

- У нас було багато концертів за кордоном і не було застою. Географія розширилась, і в Фінляндії було навіть 2 концерти, - відповідає В.Моїсеєнко.

- Із чим там асоціюється Україна?

- До України добре ставлення і шкодують нас, - каже В.Данилець.

- асоціюють із війною, хронічною революцією, зубожінням, - зазначає В.Моїсеєнко.

- І націоналізмом, - додає В.Данилець.

- Тому я правильно зрозумів, що ваш рецепт по життю - це доброта?

- Це доброта, гумор, краса, любов і повагу, - відзначили гумористи.

Відзначимо, що зовсім недавно В.Моїсеєнко в інтерв'ю Кременчуцькійгазеті в Полтаві заявив і готовий постійно це підтверджувати, що «Кролики» ніколи не були сепаратистами і шкодує, що в Україні їх оголосили небажаними персонами.

 «З нас зробили сепаратистів, хоча жодного поганого слова на адресу рідної України ми не сказали, ніякої підтримки сепаратизму ми не чинили ні словом, ні думкою ... Після того, як нас назвали небажаними персонами, ми працювали в Німеччині, США, Австралії, Фінляндії , Прибалтиці, Узбекистані, Казахстані ... Тепер ось повернулися на нашу сцену », - сказали представники дуету.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі