м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

В "інтернатівський" басейн потрапити легше, ніж ви думаєте

басейнЗима – пора року, коли провести вільний час можна з користю та задоволенням. Це і «покатушки» на санках і на ковзанах, і гра у сніжки, і ліплення снігових скульптур. І ось коли ви всі зимові розваги спробували, а до літа ще так далеко – відвідайте басейн. Нещодавно я скористалася запрошенням відвідати басейн на території санаторію «Сосновий Бір», Зіньківського району. Не з чуток знаю, що багато гадячан їдуть туди також. Кажуть, що в «інтернатівський» не так просто потрапити, і він приймає тільки своїх учнів.

Навіщо їхати за декілька кілометрів, якщо у нашому місті також працює басейн, та як до нього потрапити – я запитала у директора закладу Ольги Беседи.

«Двадцятип’яти метровий плавальний басейн працює для змістовного дозвілля не тільки учнівської молоді, а й для оздоровлення, фізичного загартування всіх охочих.

Басейн, а точніше оздоровчий комплекс з басейном, працює у нашому місті шостий рік. Споруда розташована на території Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна. У приміщенні комфортні роздягальні, душові кімнати, тренажерний зал та інше. Завдяки автоматичній комп’ютеризованій системі фільтрації вода проходить за добу багатократне очищення. Це й пояснює блакитно-прозорий колір води в басейні. Температура води 26-28оС, повітря – 27-30оС. Це зручно для маленьких діток, які приходять, щоб вчитися плавати. Також організовані плавальні групи і оздоровчі години для дорослих. П’ятий рік поспіль оздоровчий комплекс із басейном відвідують діти з обмеженими можливостями.

Одна оздоровча зміна для дорослого триває 60 хвилин і коштує 80 гривень. Заняття у дітей віком від 7 до 18 років триває 30 хвилин і коштує 40 гривень. Щоб отримати можливість відвідувати басейн, потрібно звернутися до адміністрації навчального закладу.

В оздоровчому комплексі розроблені правила внутрішнього розпорядку, спрямовані на забезпечення безпеки і здоров’я відвідувачів. Відвідування басейну дозволяється особам, які пройшли медогляд і мають довідку встановленого зразка (для дорослих – від сімейного лікаря, дерматолога, флюорографія, онкоогляд, аналіз на я/г (санстанція); для дітей – від педіатра, аналіз на я/г, та ентеробіоз).

Під час перебування в оздоровчому комплексі необхідно виконувати такі правила:

*при відвідуванні оздоровчого комплексу відвідувачі зобов’язані зареєструватися на рецепції, здати в гардеробну верхній одяг та перевзутися;

*завчасно узгодити день та час відвідування басейну;

*заняття відвідувати за розкладом;

*перебувати у воді протягом однієї академічної години (45 хв.);

*вхід дозволяється як мінімум за 15 хв. до початку занять на воді;

*оплата за послуги, відбувається за кошти по перерахунку;

*дітям до 10 років відвідування басейну дозволяється тільки у супроводі батьків.

Заняття плаванням як у дітей, так і у дорослих загартовують організм і підсилюють імунітет, нормалізують роботу серцево-судинної системи, зміцнюють органи дихання, упорядковують нервову систему.

Тож якщо ваша дитина хоче навчитися плавати, а ви хочете зміцнити організм і водночас відпочити – почніть відвідувати басейн».

Любов Шкрьоба

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі