м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

керівник ГЖЖитлово-комунальне господарство – дуже складна і важлива для міста сфера. Від того, наскільки злагоджено вона працює, залежить розвиток нашого міста. Нещодавно на посаду керівника КП «Гадяч-житло» був призначений Геннадій Самченко.

Нагадаємо, що раніше на одному із засідань сесії міської ради міський голова висловив упевненість у правильному виборі кандидатури, та й конкурентів на цю посаду не було.

ортопед копия«Чергуючи, дізнався про місцеві нічні заклади»…

Лікар ортопед-травматолог майже місяць працює у нашій центральній лікарні. Про вибір та особливості професії, а також про життя Максим Микуленко розповів нам під час короткої зустрічі.

Те, що мій співрозмовник має прекрасне почуття гумору, зрозуміла, чекаючи на нього біля приймального відділення. У телефонній розмові Максим натякнув, що впізнаю його легко, мовляв невисокого зросту, буде з чемоданом у руці. Як виявилось згодом, його зовнішність була зовсім протилежною. Чималого зросту, харизматичний, веселий та добрий, сором’язливо почав розповідати про себе.

войтенкоНам доволі часто доводиться знайомитися і спілкуватися з різними людьми. Цього разу в нас у гостях людина, наділена багатим внутрішнім світом, із високими прагненнями і мріями.Саме мрії змушують його рухатися вперед, досягати світлих цілей, будувати своє життя, наповнювати його змістом, розуміти, чим та як жити.Своєю сучасністю та життєвою позицією, методами викладання поділився з нами гадячанин Олександр Войтенко.

a851305 novosad mon 105 Ганна Новосад лише кілька тижнів тому очолила Міністерство освіти та науки України.

До цього керувала директоратом стратегічного планування та євроінтеграції в міністерстві, працюючи в команді Лілії Гриневич. Була радницею міністра Сергія Квіта.

У першому великому інтерв’ю на посаді Ганна розповіла "life.pravda.com.ua", як продовжуватиме розпочате попередньою командою, чому хоче змінювати дошкільну освіту, фінансування університетів та навіщо наука має бути пріоритетом цілого уряду.

src 1540213312seks i nicsego licsnogo e1545999874746 800x533 cДо радіо-шоу “Зроблено в Україні” завітали головні актори нової української комедії “Секс і нічого особистого” – Роман Луцький, Анжеліка Ніколаєва та Наталія Мазур. Сценарій до стрічки написав Сергій Притула. У нашій студії, актори, заряджені позитивом і романтикою, поділилися пікантними подробицями нового фільму, пише видання vezha

поліцейськийДнями у Києві відбулася презентація проекту «Поліцейський офіцер громади» – спільного проекту громад і Нацполіції. Його мета – щоб кожна ОТГ мала поліцейського офіцера, який буде на постійному зв’язку та допомагатиме громаді. Згідно з планом проекту, протягом 2019-2020 років мають бути відібрані 1624 поліцейських для громад.

Сторінка 1 із 36

Вхід через соц.мережі