м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

1b398cd imresizer9Тема "музика поза політикою" поряд із резонансним розслідуванням про корупцію в "Укроборонпромі" та скасуванням статті про незаконне збагачення нині у топі суспільного обговорення. Хвилю дискусій спричинив національний відбір на конкурс Євробачення, який після низки скандалів з учасниками закінчився нічим – Україна на святі музики в Ізраїлі представлена не буде, пише pravda.com

Фото 5«Взяття світлодарського лісу під контроль – це ще один крок до перемоги», – говорить комбат 4 батальону 72 омбр Микола Чумак

Підполковник Чумак на фронті від початку війни, з 2014 року. Був начальником штабу окремого батальйону охорони, відповідав за охорону штабу сектору «А». В 2015 році, коли почалося створення нових бригад, командир новоствореної 53 омбр полковник Володимир Заболотний запропонував йому посаду старшого офіцера оперативного відділу. «Нас в бригаді було троє офіцерів на той час: комбриг, начальник штабу і я», - згадує Микола Миколайович. На Рівненському полігоні сформували бригаду з батальйонів територіальної оборони і наприкінці 2014 року вийшли на Станицю Луганську. З 15-го року захищали Авдіївку-Верхньоторецьке: саме там добре відзначився третій батальйон 53 бригади і «засвітився» його новий командир, наш сьогоднішній співрозмовник Микола Чумак. Власне, з цього ми й почали нашу розмову:

басейнЗима – пора року, коли провести вільний час можна з користю та задоволенням. Це і «покатушки» на санках і на ковзанах, і гра у сніжки, і ліплення снігових скульптур. І ось коли ви всі зимові розваги спробували, а до літа ще так далеко – відвідайте басейн. Нещодавно я скористалася запрошенням відвідати басейн на території санаторію «Сосновий Бір», Зіньківського району. Не з чуток знаю, що багато гадячан їдуть туди також. Кажуть, що в «інтернатівський» не так просто потрапити, і він приймає тільки своїх учнів.

882985 w 300Учора, після апеляційного суду, 41-річного мешканця села Терешки Полтавського району Олександра Назаренко взяли під варту. Чоловіка підозрюють у зґвалтуванні 18-річної дівчини, пише gazeta.ua

Олена СтеповаДрукуємо мовою оригіналу.

«Я не знаю, как об этом написать. После статьи "Абрикосы Донбасса или Идущая навстречу смерти" я дала себе слово не пропускать ничего через свое сердце, сердце, которое уже имеет шрамы.

50286242 2376237975779629 8340574133733556224 nСтворення нової культури харчування для шкіл – ідея, яку активно пропагує кулінарний експерт, переможець п'ятого сезону шоу «Мастер Шеф»  Євген Клопотенко.

Він, разом із командою кухарів, розробив нові рецепти для харчування у шкільних навчальних закладах з урахуванням сезонності, різноманітності продуктів і технологій їх приготування. Що собою являє цей проект і як школи зможуть приєднатися до нього – читайте далі.

3cb9d60 sluga naroda zelenskiy komik presydent v yevropi ta sviti 690Україна далеко не перша держава, що може отримати "особливого" політика національного рівня. Чи не найекстравагантнішим є досвід Італії, де виборці віддали голоси на користь актриси жорсткого порно – і після обрання в парламент вона довела, що і надалі продовжує діяти не як політик, а як порнозірка.

Та й в інших країнах світу є чимало прикладів, коли коміки чи актори несподівано обіймали високі чи навіть найвищі державні посади. Чому так відбувається? Виборці, втомлені корупцією, економічним неблагополуччям і діями "системних" політиків, схильні віддати владу тим, хто ще не встиг себе заплямувати. А комедіанти, які говорять мовою простих людей, нерідко підпадають під ці очікування. Їхній шлях у політику є різним, і так само відрізняються результати їхньої політичної діяльності.

Сторінка 1 із 35

Вхід через соц.мережі