м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

630 360 1571410474 193За церковним календарем сьогодні святої преподобної Таїсії Єгипетської. Таїсія  жила наприкінці ІІІ — початку ІV століття. Вона була блудницею, чи то пак повією і за професією, і за покликанням. Якось чутки про неймовірну красу і розпусту Таїсії дійшли до вух старця-ченця Пафнутія Великого, уславленого тим, що він наставляв на шлях спасіння і найзатятіших грішників. Старий переодягнувся в світські шати й помандрував у місто. Там він зустрівся один на один із Таїсією і зміг навернути жінку в християнство.

185603 originalУкраїнці досі не можуть самостійно обрати постачальників, які користуються своїм положенням на ринку.

Цієї зими ми точно будемо з газом, запевнив українців очільник "Нафтогазу" Андрій Коболєв. Газові сховища переповнені, куди закачали майже 21 мільярд кубів, що є історичним максимумом за останні 9 років. Від наступного року українською трубою управлятиме незалежний оператор. Процес передачі ГТС - на фінішній прямій. Зокрема, є керівництво, сформовано штат, майно передали. Останнє слово за парламентом, який має узаконити анбандлінг. Те, що газ мають продавати та видобувати одні, а транспортувати інші - вимога Євросоюзу, яку ми обіцяли виконати в рамках Третього енергетичного пакету.

Якщо Україна не встигне до кінця року, у росіян буде підстава не підписувати новий контракт про транзит і державний бюджет щорічно втрачатиме щонайменше 2,5 мільярди доларів, ідеться у сюжеті ТСН.Тиждень.

47614Навіщо туман припадає до землі та про  вічні пріоритети  

Сьогодні преподобного Сергія Послушливого, Печерського, в Ближніх печерах. Про життя цього святого відомо не надто багато. Жив він десь на межі ХІІ-ХІІІ ст., був ченцем Печерського монастиря в Києві. Його прізвисько Послушливий, з яким він увійшов не лише в історію Києво-Печерської лаври, але й усієї православної церкви, є досить промовистим і свідчить про надзвичайний послух і смиренність преподобного, які цінуються в чернецтві понад усе.

630 360 1571409364 385Сьогодні апостола Хоми — одного з дванадцяти обраних, перших учнів Ісуса Христа; того самого, який вельми сумнівався у воскресінні Спасителя, адже власними очима цього дива не бачив. Він повірив лише тоді, коли Христос сам явився йому і вставив пальці учня в свої рани. Вираз «Хома невіруючий» давно став загальним.

провожає мамаІз плином років складається таке враження, що деякі з нас не надто усвідомлюють близькість війни. Практично усі живуть безтурботним життям, не знаючи, що таке справжній страх за дітей, за домівку, за майбутнє. Тому й здається, що вона десь далеко, і відбувається це все ніби й не з нами.

Проте ми перебуваємо у стані неоголошеної, довготривалої війни. І усі повинні це усвідомлювати, шанувати українських воїнів, які воювали чи й досі воюють на сході України (нині ООС). Серед них і наші земляки – мешканці Гадяччини, які також відстоювали і продовжують боронити територіальну цілісність і незалежність нашої держави. Молоді, мужні, завзяті, незламні, які власним життям охороняють наш спокій, вони об’єднані любов’ю до Батьківщини, боротьбою за наш мир. Саме за це ми повинні бути їм вдячними, підтримувати живих і пам’ятати своїх полеглих героїв.

Виявляється, після стількох років війни ще не всі розуміють усю серйозність подій, що відбувалися і відбуваються.

войтенкоНам доволі часто доводиться знайомитися і спілкуватися з різними людьми. Цього разу в нас у гостях людина, наділена багатим внутрішнім світом, із високими прагненнями і мріями.Саме мрії змушують його рухатися вперед, досягати світлих цілей, будувати своє життя, наповнювати його змістом, розуміти, чим та як жити.Своєю сучасністю та життєвою позицією, методами викладання поділився з нами гадячанин Олександр Войтенко.

417577Таку інформацію отримали днями працівники редакції із достовірного джерела. Щоб підтвердити чи спростувати її, ми зателефонували до голови Сергіївської ОТГ Ігоря Лідового. Він розповів, що така інформація дійсно правдива. Каже, що кілька місяців тому Міністерство регіонального розвитку в Фейсбуці виставляло свої пропозиції стосовно адміністративно-територіального устрою України. Ці пропозиції були не офіційні, та все ж у них йшлося про те, що у Гадяцькому районі повинно бути створено всього три ОТГ – Гадяцька, Лютенська і Петрівсько-Роменська.

Сторінка 1 із 822

Вхід через соц.мережі