м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

Софійка ГончаренкоВесело проходить літнійвідпочинокуДОТ "Горизонт". Кожен день утаборінаповненийрозвагами, творчістю, фантазією, креативністю. Одним ізулюбленихконкурсівтабірноїзміни є конкурс "Міс табору".

І ось передивляючись світлини, які з’явилися у Фейсбуці після проведеного заходу, редакційний колектив помітив одну із учасниць, яка в одному із завдань конкурсу, а саме «Образ із підручних матеріалів», була одягнена у сукню із паперового видання «Базар Медіа в Україні», цим вона нас і взяла. Тому ми вирішили за популяризацію тижневика та за її креативність віддячити подарунком від редакції «БМ».

відмова лікаря1Можливо, ви не знали, але у кожного лікаря є право на відмову від подальшого ведення пацієнта. Ми вирішили розповісти вам, у якому випадку це може статися, а також про випадки, коли лікар не може цього зробити.

5d024464a6b5c660708768Сьогодні християни вшановують память преподобного Агапіта Печерського – учня Антонія Печерського, видатного лікаря, цілителя, який за свою працю (о Боже!) не брав плати. Він лікував не тільки князів, але й простий люд. На дверях його вбогої келії не висіла берестяна табличка з з прейскурантом, його не охороняли товстошиї молодики міцної статури – сек’юріті. Преподобний Агапіт ходив пішки, жив дуже аскетично і був завжди доступний для тих, хто мав потребу у його святих молитвах і ліках. Якось святий Агапіт вилікував Володимира Мономаха (тоді ще Чернігівського князя). Звісно, той хотів віддячити ченця-цілителя, прислав щедрі дарунки, зокрема й пару баских коней, але преподобний дари не прийняв… Мощам преподобного Агапіта-цілителя можна вклонитися в Ближніх печерах.

Сторінка 1 із 761

Вхід через соц.мережі