м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 728 х 180 шапка шилович
Банер 728 х 180 шапка Люкс Авто
Банер 728 х 180 шапка ПанАвто
Банер 728 х 180 шапка МЕД

«Газетна королева»

Софійка ГончаренкоВесело проходить літнійвідпочинокуДОТ "Горизонт". Кожен день утаборінаповненийрозвагами, творчістю, фантазією, креативністю. Одним ізулюбленихконкурсівтабірноїзміни є конкурс "Міс табору".

І ось передивляючись світлини, які з’явилися у Фейсбуці після проведеного заходу, редакційний колектив помітив одну із учасниць, яка в одному із завдань конкурсу, а саме «Образ із підручних матеріалів», була одягнена у сукню із паперового видання «Базар Медіа в Україні», цим вона нас і взяла. Тому ми вирішили за популяризацію тижневика та за її креативність віддячити подарунком від редакції «БМ».

Ми завітали до табору і познайомилися із Софійкою Гончаренко із Біленченківки. Вона розповіла, що вже вчетверте відпочиває у таборі, та в конкурсі бере участь вперше. Має багато друзів, і після участі її тепер називають «Газетною королевою». Хвалиться, що разом із вихователем Юлією Жажка готувалися до конкурсу, передивилися деякі кадри в Інтернеті. А обрала образ «Газетної БМ королеви» тому, що вважає наш тижневик найпопулярнішим та найсучаснішим, та і тому що газету читають її батьки і не тільки.

«БМ»

Окрім того, що уся Софійчина родина читає наш тижневик, вона зуміла використати видання незвично - створила чарівну сукню. Тож ми пропонуємо нашим читачам конкурс – пропонуйте, як ще, окрім читання, ви використовуєте газету.

Надсилайте свої пропозиції разом із фото на електронну адресу тижневика Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або на Viber 050 80 11 885 (обов’язково ставте позначку «на конкурс»).

Найкреативніший отримає від нас подарунок.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі