м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

Турбота необхідна кожної хвилини

 копия 21 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку

Ця дата покликана привернути увагу суспільства до проблеми упередженого ставлення стосовно літніх людей і зруйнувати стереотипи, пов’язані з їхнім життям. Згідно з міжнародною класифікацією, людиною похилого віку вважається особа, яка досягла 65 років. Таких людей в усьому світі близько 700 мільйонів, а це майже кожна десята людина на Землі. 

У Гадяцькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) організовували справжнє свято. Працівники центру доводять, що турбота про громадян похилого віку необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

 копия

Під час урочистостей подякою за багаторічну роботу, вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді, активну громадську позицію та з нагоди Дня ветерана нагородили  Тамару Шинкаренко, активіста ветеранського руху, ветерана праці, а також передали подяку за багаторічну роботу голові Середняківської первинної організації ветеранів, ветерану праці Катерині Дерев’янко. Прикрасою свята була виставка робіт гуртківців «Чарівна майстриня»: картини із стрічок Галини Малишкіної, вишиті рушники і серветки Ніни Хмельової та Галини Гирич, сукні, прикрашені бісером, від Марії Малишкіної.

Звісно, не обійшлося без невеличкої концертної програми від РБК та чаювання.

Любов Шкрьоба

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі