м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 728 х 180 шапка шилович
Банер 728 х 180 шапка Люкс Авто
Банер 728 х 180 шапка Оцінка майна
Банер 728 х 180 шапка ПанАвто
Банер 728 х 180 шапка МЕД

Кайфувати від того, що робиш власноруч

Растаргуєва О 1 копияЯк це, коли захоплення з’являється та поглинає тебе повністю, розповідає Оксана Расторгуєва. Вона єдина у нашому місті, і навіть в області, працює та виготовляє вироби із ізолону, фоамірану та еви. Звідки виникла ідея робити квіти із таких цікавих матеріалів, де вони беруться та що нового планує – розповіла сама майстриня, завітавши у гості до редакції.

«Моя історія цікава тим, що під час декретних відпусток, а у мене  було їх три, я відкривала у собі щось нове, займалася оформленням та виготовленням подарункових наборів із квітів та фруктів, із шоколаду та напоїв та іншого. Самоучка, бо навчалася дякуючи майстер-класам по Інтернету. А вже з березня цього року відкрила новий сучасний матеріал для своєї творчості – ізолон. Цей матеріал насамперед має високі якісні показники, які дозволяють сміливо використовувати його у побуті. Він вологостійкий, еластичний, пожежостійкий, екологічний і простий у використанні та експлуатації. Тому із ним я відразу подружилася, але можу запевнити, що робота кропітка і вимагає витримки та посидючості, адже кожна прикраса – це індивідуальний витвір мистецтва. Квіткові прикраси і світильники мене настільки захопили, що зараз я навіть не відволікаюся на інші види. Перша квітка у мене вийшла якось навіть випадково, вирішила спробувати – і вдалося. Насправді просто робила те, що мені подобалося, та й усе. Показувала друзям, брала участь у виїзних виставках, ділилася фото в Інтернеті. Спочатку замовляли друзі, а потім друзі друзів… Приємно те, що мої роботи вже оцінили, їх придбавають у місцеві салони краси, навіть почали оформлення ЗАГСУ.

Мудрую та працюю над розробкою прикрас сама, правда, допомагає вся моя творча родина. Чоловік Дмитро відповідає за електричні пристрої, монтує світильники та торшери. Син Сергій, 16 років, допомагає доставкою потрібних мені матеріалів, яких у нашому місті немає. Донечка Софія, 11 років, допомагає фарбувати та складати квіти. А сама найменша, Катеринка, 6 років, від ножиць просто шаленіє, допомагає вирізати. Мені подобається моє нове захоплення, робити квіти та спілкуватися із замовником, тому й акцент ставлю на якості, а не на кількості.

растаргуєва о. 2 копияТрохи про себе? Поєднуючи свою постійну роботу медика та захоплення, вже задумуюся питанням, що слід обрати тільки одне із них, яке дійсно приносить задоволення, і я хочу розвивати його та продовжувати займатися далі.  Постійно шукаю щось нове, бо стояти на місці якось мені скучно. Наприклад, із пінопласту почала робити різного розміру фрукти, цукерки, ними можна прикрашати дитячі свята. Взагалі люблю експериментувати з матеріалами, предметами та їх формами. Роблю прикраси ввечері, не спеціально, а просто так виходить. Активна робота починається після 22-ої години. Щоб зробити одну квітку, потрібно три ночі. Все залежить від розміру. Такі вироби можуть слугувати як вуличними світильниками, адже вони вологостійкі, так і прикрасою у кімнаті у вигляді торшеру чи бра, бо матеріал пожежостійкий. Квіти діаметром від 40 см, висота торшера – від 160 см».

Наостанок Оксана поділилася планами на майбутнє: хоче працювати над розробкою фотозон та мріє про відкриття своєї майстерні-салону.

Любов Шкрьоба

На фото:

 1. О. Расторгуєва на виставці зі своїми показовими роботами

 2. Квітка анемона з фарбуванням, діаметром 45-50 см. Можна використовувати як прикрасу для саду.

Коментарі   

0 #1 Яна Шевченко 27.07.2018, 22:14
Дійсно майстриня своєї справи! Замовляла світильники і в захваті від цих чарівних троянд!!!
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі