м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

Із війни на випускний до сина

випускний у синаЯскраво вбрана зала, дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях – усмішки. Випускний у садочку – це подія, до якої грандіозно готуються, якої чекають із нетерпінням. А для маленького Даніїла Устілка воно подвійне, адже на його випускний приїхав тато Дмитро, учасник бойових дій у зоні АТО. По закінченню урочистої частини всі маленькі випускники, взявши повітряні кульки, випускали їх у небо, загадуючи кожен своє бажання. «Щоб закінчилася війна, і щоб ти, тату, завжди був поруч», – вимовив бажання вголос Даніїл, пригортаючись до тата.

Не звернути увагу на ці слова ми не змогли, тому поцікавилися у хлопчика: «Хто ж твій тато?», у відповідь почули: «Мій тато – герой!».Тож, дякуючи випадку, і нам вдалось кілька хвилин поспілкуватися з героєм.

«Я був із самого початку бойових дій на Сході, – ділиться Дмитро Устілко, – за чотири роки побував у районі Авдіївки, Горлівки, на Дебальцівській трасі. Це четверте довготривале відрядження у зону ведення бойових дій. На даний час я командир першого механізованого батальйону 53-ої окремої механізованої бригади оперативного командування «Схід», тримаємо оборону та проводимо бойові дії навколо селища Кримське Сєверодонецького району Луганської області. Це дуже тяжка робота, яку потрібно виконувати, адже чоловічий обов’язок – боронити свою країну. Маю нагороди, які, звісно, присвячую своїй родині: орден Богдана Хмельницького III ступеня, за активні бойові дії у районі Червонопартизанська Луганської області, та відзнаку міністра оборони, начальника Генерального штабу сухопутних військ. На випускний до сина планував приїхати заздалегідь, адже коли пішов воювати, він ще тільки почав відвідувати садочок. Але так швидко минув час, і він вже дорослий випускник. Діти швидко ростуть. Звісно ж, для сина я є прикладом мужності та гордістю. Сьогодні, дивлячись на радісні обличчя дітей, і самому хочеться повернути час назад, щоб відчути такий самий захват від одержаних емоцій. Упевнений, що бажання сина  обов’язково здійсниться, і запанує мир та спокій у нашій країні».

Любов Шкрьоба

ою

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі

Оголошення