м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

Із днем народження, «Step by step»!

31720975 203280810278194 2195045647684468736 oУ вересні 2013 року в Гадячі з'явилася школа сучасного танцю «Step by step». Її створила сім'я молодих хореграфів - Тарас та Надія Близнюки. Спочатку записалося дуже багато дітей різного віку і розвитку. Через 3 місяці навчання у школи сучасного танцю був перший показовий концерт, на який запросили тільки батьків. Всі дивувалися побаченому - діти, які раніше не знали слова «хореографія», вийшли на сцену і непогано станцювали. Після цього звітного концерту життя в школі «SBS»  розвивалось швидше і швидше.
Уже навесні відбувся перший звітний концерт, який залишив тільки теплі спогади. Далі перші виступи на міському рівні, які пройшли на ура. Далі знову заняття, тренування, репетиції ...
Через рік, після відкриття школа танців прийняла участь у своєму першому масштабному міжнародному конкурсі «Neprosto танці» - школа представляла 3 номери в різних номінаціях і зайняла перші місця.  
Відтоді не перерахувати усі перемоги, які здобули танцюристи, бо їх дуже багато. Діти усе більше й більше вдосконалюють свої уміння. У підтвердження цього щороку проводять звітний концерт. І цей рік не став винятком. 

Майже 6 годин безперервного драйву, 24 різнопланових танці, більш ніж 100 танцюристів із яких 15 – цьогорічні випускники.  Так гучно і масштабно у суботу, 28 квітня, в ККЗ «Дружба» відбувся звітний концерт школи сучасного  танцю «Step By Step», приурочений до 5-річчя  школи і Всесвітнього дня танцю. Тільки той, хто прийшов на концерт, зміг сповна насолодитись побаченим, бо описати це словами не можливо. Діти не залишили байдужим нікого, а після їхніх виступів у глядачів залишились тільки приємні враження.

Фото зі сторінки Тараса Близнюка у соцмережі

 
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі

Оголошення