м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 728 х 180 шапка шилович
Банер 728 х 180 шапка Люкс Авто
Банер 728 х 180 шапка ПанАвто
Банер 728 х 180 шапка МЕД

сімя ЧовганІз дитинства я була переконана, що найперше покликання жінки – материнство, народження дітей, адже сама виросла у багатодітній родині. Та зараз, живучи в активному ритмі, у суспільстві, яке постійно перебуває під економічним, фінансовим тиском, багатодітні родини стали скоріше винятком, ніж традицією. Зараз далеко не кожна родина наважиться на такий відповідальний крок. Та мені дуже приємно, що в нашому місті та районі є такі жінки-матері, які присвячують своє життя дітям, дарують життя не одному малюку, не сплять тисячі ночей та переживають кожною клітиночкою свого тіла за майбутнє кожної народженої та вихованої дитини. Вже за ці якості їх можна назвати героїнями.

DSC 2681На Гадяччині побував мандрівник зі Швейцарії Томас Періссінотто, який пішки хоче подолати 21 тисячу кілометрів від Женеви до містечка Дханушкоді, що на півдні Індії.

Ми мали змогу поспілкуватися з мандрівником. Подорожує він із великим дорожнім рюкзаком та палицями для скандинавської ходьби. На рюкзаку напис: «One step, one smile. A walk for the children», у перекладі «Один крок, одна посмішка. Прогулянка для дітей». Спілкувалися за допомогою перекладача, подруги колективу редакції Надії Тихоненко.

mus2020 1143x664Минулий рік був роком сподівань та надій, але не все в житті збувається та здійснюється. Водночас ми, за будь-яких обставин, продовжуємо вірити в дива та в найкраще. І саме ця віра дає нам силу, наснагу для того, щоб жити  та рухатися далі. Для себе, для своїх родин, для близьких і рідних. У цьому природа та сутність людини!

максМаксиму потрібна наша підтримка у боротьбі з онкологією. Нині він лікується в міській дитячій лікарні Полтави. Родичі просять допомоги - здати кров для хлопчика, пише kolo.news

162967 2Ми часто не помічаємо двірників, а тільки результат їх роботи. Вони створюють нам зону комфорту. Займатись прибиранням повинна фізично підготовлена людина, тому що не всім під силу такі навантаження.

Особливо важко працювати двірнику взимку. Сильні снігопади, ожеледиця потребують для очищення багато зусиль та часу, а бурульки можуть ще й травмувати працівника.

про собачкуУ приватні повідомлення групи «БМ» в Інстаграмі надійшло повідомлення від підписника, де він розповідає, що став свідком неприємної події, яка сталася у нашому місті приблизно о 19.20 9 грудня.

«Щойно на моїх очах збили собаку. Це сталося на Сарському перехресті, водій на чорній десятці пролетів на червоний колір світлофору і, не зупиняючись, збив собаку. У тварини дуже понівечена задня лапа, яку вона від шоку почала гризти… На жахливе скавуління тварини зібралося багато перехожих, адже це була саме «пікова» вечірня година. Поліція також там була. Небайдужі люди зателефонували нашим зоозахисникам та дуже гнівалися на безкарну поведінку водіїв, які порушують правила вуличного руху».

НА 12 СТОР Батько мати я Дмитро і Володимир на буряках у Франції 1950 рікjpgДобрий день, Сергій і вся твоя родина: мама, дружина, діти, брат і його дружина. Бажаю всім вам здоров’я, не хворіти, щоб усе було добре. Сергію, я казав, що напишу усю історію нашого життя, скільки пам’ятаю від 1933 року. Ось зібрався з думками, нехай буде вам на згадку.

Сторінка 1 із 74

Вхід через соц.мережі