м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

татоДень батька – це свято на честь татусів, яке відзначають у більшості країн світу 16 червня. Ми запропонували гадячанам та жителям району з нашою допомогою привітати свого татка і розповісти про нього на сторінках тижневика.

Проте наш заклик сприйняли без особливого ентузіазму. Зізнаємось, до останнього ми вважали, що ніхто так і не напише добрі слова про свого тата. Але у вівторок на електронну адресу редакції прийшов лист від Маргарити Лукаш:

Софійка ГончаренкоВесело проходить літнійвідпочинокуДОТ "Горизонт". Кожен день утаборінаповненийрозвагами, творчістю, фантазією, креативністю. Одним ізулюбленихконкурсівтабірноїзміни є конкурс "Міс табору".

І ось передивляючись світлини, які з’явилися у Фейсбуці після проведеного заходу, редакційний колектив помітив одну із учасниць, яка в одному із завдань конкурсу, а саме «Образ із підручних матеріалів», була одягнена у сукню із паперового видання «Базар Медіа в Україні», цим вона нас і взяла. Тому ми вирішили за популяризацію тижневика та за її креативність віддячити подарунком від редакції «БМ».

гуморист1Міжрегіональний конкурс-фестиваль «Грицева шкільна наука» зібрав у Центрі культури та дозвілля міста Копичинці на Тернопільщинікілька десятків учасників із десяти областей України.Так, 47 гумористів із Тернопільської, Львівської, Хмельницької, Київської, Вінницької, Івано-Франківської та інших областей продемонстрували перед публікою свої вміння смішити словом.Серед конкурсантів був і наш земляк Борис Завріцький, який виборов ІІ місце.

терапевт29 травня відбулося засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені М.В. Скліфосовського, заснованої для підвищення престижу праці лікаря у суспільстві, відзначення кращих медичних працівників області.

ДеклараціїПродовжуємо аналізувати декларації про доходи. Нагадаємо, до 1 квітня Президент, керівництво АП, члени Кабміну, народні депутати і депутати місцевих рад, селищні і міські голови, державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування повинні були подати електронні декларації за 2018 рік. Цього разу ми обрали депутатів Гадяцької міської ради. Маємо зауважити, що деякі народні обранці виправилися і , на відміну від минулого року, оприлюднили доходи. Та все ж лишились і ті, хто знову порушив закон…

56567949 338690233425255 9162246070888038400 nУ фейсбук-групі Петрівсько-Роменська ОТГ:  

"Благаємо про порятунок!
Молодій дівчині, жительці с. Петрівка-Роменська Гадяцького району, Полтавської області Макаровій (Кравченко) Діні Анатоліївні потрібна допомога!

Сторінка 1 із 70

Вхід через соц.мережі