м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

добровольці копияИ было нас, чуть больше ста…

14 березня – день тих, хто першим став на захист незалежності України. З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань цей день в календарі занотували як пам’ятний.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України віDSCN0982 копияд 20 червня 2018 року №512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка». Вже з початку року у пологовому відділені Гадяцької райлікарні пакунок малюка почали вручати мамам при виписці.

врятувалаМинулого тижня полтавські ЗМІ поширили історію про вчинок, гідний людської поваги! Анна Гусак, курсантка 4-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Дніпропетровського державного УВС, яка зараз проходить стажування в Полтавському відділі поліції, врятувала 85-річну бабусю.

сирзавМинулої п’ятниці, 8 лютого, близько 30-ти колишніх працівників ТОВ «Торговий Дім «Гадячсир-Україна» та дочірніх підприємств зібралися біля приміщення Гадяцького районного суду. Цього дня там розглядали цивільну справу з приводу не виплати зарплати одному із них. Тому це була своєрідна акція підтримки людей, які потрапили в однакову ситуацію.

Безымянный858751Креатив – це велика сила, а виборчий креатив – взагалі сила непереборна. Ті, хто вже встиг зареєструватися кандидатами в президенти і написати передвиборчу програму, мають знати: майже напевно всі найкращі ідеї породили конкуренти пише 24tv.ua

viber imageЗустріч відбувалася в режимі неформального спілкування, а розмова стосувалася усіх аспектів сучасного життя – від війни, ціни на газ, перспектив виборчої системи в Україні до ситуації з мером Полтави та особливостей свободи слова як в державі, так і в регіонах.

Сторінка 1 із 69

Вхід через соц.мережі