Ефективні методи діагностики зору
Причини погіршення стану органів зору можуть бути різноманітними, починаючи від інфекцій та надмірного навантаження, закінчуючи генетичними збоями та дефіцитом в організмі певних вітамінів та поживних речовин. Інколи негативний вплив мають медикаменти, які призначають для лікування інших хвороб. В будь-якому разі потрібна комплексна діагностика зору, яка допоможе виявити наявність та серйозність проблеми, а потім призначити правильну терапію.
Самостійно оцінити зір неможливо, максимум, людина може зрозуміти, що стала гірше бачити одним чи обома очима на близькій та/або далекій відстані. Для об’єктивної оцінки потрібна комп’ютерна діагностика зору в спеціалізованій клініці. Перейшовши за посиланням https://glazgo.com.ua/belaia-tserkov/uk/dorosla-oftalmologiya/kompyuternaya-diagnostika-zreniya/, можна отримати більш детальну інформацію по обстеженням різних захворювань очей та їх методах діагностики, а також можна звернутись на консультацію в клініку GlazGo, обравши зручний час для прийому та лікаря. Своєчасне звернення до офтальмолога дозволить впоратися з проблемою або підібрати спосіб покращення якості життя за умови хронічних патологій.
Коли потрібно проходити діагностику?
Загалом, перевірка зору у дорослих та дітей повинна бути регулярною, адже лише тоді можна визначити проблему на початковому етапі та уникнути ускладнень. Рекомендовано відвідувати лікаря раз на рік за умови відсутності симптомів офтальмологічних захворювань. Особливо уважними до здоров’я очей потрібно бути у підлітковому віці, у разі щоденного та тривалого використання гаджетів, а також, якщо робота пов’язана з використанням дрібних деталей чи шкідливими зовнішніми факторами (забрудненим повітрям, сильним вітром, яскравим світлом тощо).
Без затримок записатися на перевірку зорової системи варто, якщо з’являються наступні симптоми:
- виділення з очей;
- почервоніння та свербіж;
- відчуття наявності стороннього тіла;
- дискомфорт та біль;
- потемніння, мушки перед очима;
- погіршення зору ввечері;
- втомлюваність очей;
- будь-які травми.
Інформативні та точні офтальмологічні дослідження
Якість та ціна діагностики зорової системи залежать від професійності лікаря та кількості проведених досліджень. Краще за все обирати комплекс послуг, який включає:
- огляд внутрішніх структур очей зі звичайною та розширеною зіницею для порівняння показників та виявлення ступеня міопії чи далекозорості;
- ультразвукове дослідження зорової системи, яке дозволяє побачити аномальні новоутворення, запальні процеси, порушення току крові тощо;
- периметрію – сучасний метод діагностики патологій сітківки, глаукоми, зорового нерва;
- візометрію – визначає гостроту зору, зазвичай здійснюється з використанням таблиці Снеллена;
- вимірювання внутрішньоочного тиску, який впливає на стан усіх структур та у разі підвищення може призвести до сліпоти.
Методи діагностики нового покоління швидкі, безпечні та інформативні. І якщо звернутись вчасно до окуліста, то багато захворювань можна можна передбачити та запобігти їм.