Полтавська облрада передала на фронт вантажівки і мобільну кухню від «КрАЗ»

Поділитися новиною

Полтавській окремій бригаді територіальної оборони управління майном Облради передало закуплені військові вантажівки та мобільну кухню.

Про це Полтавській хвилі повідомили в Облраді.

Заступник командира Полтавської окремої бригади територіальної оборони Дмитро Онищенко подякував і поділився зворушливими подробицями:

«Сьогодні подивився в очі водіям, які брали ці машини, їм 40-50 років, вони раділи як діти, тому що нова техніка для бригад територіальної оборони за кошти обласних бюджетів це велика рідкість. Тому я сподіваюсь ми започаткуємо гарну традицію і наступного року збільшимо автопарк військової частини, щоб ми могли виконувати завдання вчасно і якісно».

Дмитро Лунін висловився з приводу допомоги військовим:

«Дуже радий що з облрадою встигаємо до кінця року виконати завдання з допомогою військовим яку планували. Друге за що радію, за законодавством саме ця техніка перемогла в тендері, саме полтавська. Податки підуть в громади Полтавщини. Підтримуємо вітчизняного виробника. Впевнений що ця військова техніка допоможе нашій 116 бригаді при виконанні завдань».

Голова Облради Олександр Біленький:

«Як ми й анонсували з Дмитром Сергійовичем на минулій зустрічі, передаємо вантажівки військовим. Цей тендер нам дався не просто, тому що зміни форми власності підприємства ставили під певні ризики, але все добре, автомобілі тут і вирушають на фронт, аби допомагати нашим захисникам громити окупантів. Це не остання допомога в цьому році, вже завтра передаватимемо зимове взуття, а до кінця року зробимо ще декілька приємних сюрпризів. Плануємо і форму на наступному тижні вручати».

Начальниця управління майном Облради Леся Коморна поділилась технічними характеристиками переданих КрАзів:

Чотири з шести вантажівок — бортові для перевезення людей. Вони трьохосні, важать 13 тонн, мають дизельний двигун з турбонаддувом та потужністю 360 кінських сил. Коробка передач — механічна дев’ятиступенева. Колеса радіусом 21 дюйм. Максимальна швидкість 100 км за год.

poltavska-khvilia_xcwi/Y_NuppcVg.jpeg

Ще один КрАЗ менший, має вантажність до шести тонн, двигун має 160 кінських сил, коробка механічна шестиступенева. Колеса — 20 дюймів.

Шостий автомобіль — пересувна кухня, двигун 160 кінських сил, коробка механічна шестиступенева, колеса 19,5 дюймів.

Кухня комплектується тепловим та допоміжним обладнанням: три харчові котли та шафа для смаження. Допоміжне обладнання: столи та шафи для хліба, мийка для посуду. Також кухня обладнана димовою та паровою трубами.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...